بازگشت بخشنامه افزایش حقوق سال ۹۹ به سایت امور اداری وزارت آموزش و پرورش بدون تغییر/ احتمال ارسال نگارش

بخشنامه افزایش حقوق سال ۹۹ فرهنگیان بدون تغییر به سایت اداره کل امور اداری وزارت آموزش و پرورش بازگشت. البته باید منتظر بود که وزارتخانه نگارش را ارسال می کند و یا منتظر تصمیمات در خصوص احیاء رتبه بندی خواهد ماند.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

52 دیدگاه

 • سلام
  اگه صبرکنندتارتبه بندی احیابشه بهتره
  چون تاتنورداغه بایدنون چسبانداگه ازاین زمان بگذره تادولت بعددرست بشونیست
  متشکرم

 • در خبر غیررسمی اومده
  مبلغ افزایش رتبه بندی جدید از ۲۰۰تا ۹۰۰هزار تومان
  و برای مدیران و معاونان تا ۱۴۰۰۰۰۰
  خبر افزایش ۲۰۰ الی ۹۰۰ تومانی بسیار ناراحت کننده هست یعنی بیشتر معلمان افزایش زیر ۴۰۰ تومن خواهند داشت چجوری با این ارقام کم میشه ب حقوق سایر کارمندان رسید

  شما خبری از میزان این افزایشها ندارید؟

 • سلام وقت بخیر حقوق بین ۲۴۰۰تا ۵۱۰۰که قرار شد علاوه بر ۱۵درصد افزایش پلکانی رو شامل بشه آیا این افزایش معلما و فرهنگیان رو که حقوقشون بین ۲۴۰۰تا ۵۱۰۰ رو هم شامل میشه؟؟؟

 • سلام
  با عنایت به تخصیص بودجه نسبت به اعمال مدرک دوم در قانون بودجه ۹۹ آیا این امر محقق خواهد شد؟

  • نویسنده

   ۲۸ درصد بندهای مشمول کسور برای کارشناسان محاسبه و به عنوان فوق العاده ویژه در احکام می‌آید

 • با سلام ایا احکام به قول خودشان اقای نوبخت قبل از هفته معلم صادر می شود یا باز در حد حرف اقایان است

  • نویسنده

   فعلا همه چیز در حد حرف است و مطمئنا تا زمانی که احکام صادر نشده است هیچ چیز قطعی نیست

 • باسلام.
  این تبدیل وضعیت از پیمانی به آزمایشی نیروهای ۸۹از چه تاریخی اعمال میشه؟ از تاریخ بخشنانه دی ماه۹۸یا هر تاریخ زمان جواب گزینش؟

 • سلام درجلسات نوبخت وتشکل های معلمان گفته شده رتبه بندی سال ۹۸ به احکام اضافه میشه یعنی عین مبلغی که فقط سال۹۸ بابت رتبه بندی به احکام اضافه شد ه امسال بدون افزایش به فرهنگیان تعلق می گیرد آیا صحت داره

  • نویسنده

   در حال حاضر چیزی مشخص نیست شاید رتبه‌بندی با درصد هایی که اعلام خواهدشد به احکام برگردد شاید هم فوق العاده ویژه برای معلمان بر قرار گردد

 • سلام. به ازای هر سال مازاد بر ۳۰ سال ۲/۵ درصد به حقوق زمان شاغلی اضافه میشود یا ۲/۵ درصد به حقوق بازنشستگی اضافه می شود؟؟؟

 • سلام امروز بخشنامه عدم پرداخت توامان فوق‌العاده ایثارگران رو تویکی از کانال ها دیدم یعنی ازحکمم کم میشه؟

  • نویسنده

   دیوان عدالت به عدم پرداخت توامان فوق العاده ایثارگری رای داده است اما وزارت آموزش پرورش پیگیر است تا این اتفاق نیفتد

 • با سلام وخسته نباشی چطور میشه افرادی که سابقه بالای دارند با افراد سابقه کمتر حقوقشان برابر باشه ؟

  • نویسنده

   معمولا برابر نمی شود ولی گاها به خاطر تصمیمات اشتباه به یکدیگر خیلی نزدیک می شوند

 • با سلام و احترام و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما بزرگوار
  لطفاً بفرمایید فوق العاده ویژه در میانگین حقوق بازنشستگی و پاداش بازنشستگی محاسبه میشود؟

  با تشکر از شما

 • باسلام
  خدا را صد هزار مرتبه شکر که نگارش نیامده!!!!!
  باز هم وعده ی رتبه بندی،باز هم استفاده ابزاری و مانور تبلیغی برای هفته ی معلم…. این است شان و منزلت معلم.هرسال در این موقع یک مانور بر نام او ،منت بر سر او برای چیزی که حق مسلمش است.معلم ریال نمی خواهد منزلتش را درست ببینید.او را تکریم کنید.نه اینکه برای آنچه حقشان است باید کنکاش و درخواست و انتظار داشته باشند.وااسفاها

 • سلام. اگر برای معلمان به جای رتبه بندی فوق العاده ویژه معلمان برقرار گردد انوقت معلمین تمام وقت که براساس ۳۰ ساعت فوق العاده ویژه در حکمشان دارند چه میشود یعنی دو تافوق العاده ویژه در حکمشان می اید

 • سلام وقت بخیر. امروز توگروه کارگزینی اداره استان ما بخشنامه عدم پرداخت توامان فوق‌العاده ایثارگران رو فرستادن یعنی این ماه این بخشنامه اجرامیشه وکسر میکنن؟

 • با سلام. این خبر اومده که
  نکاتی در مورد همکاران محترم خدماتی
  (همکاران خدمتگزار و سرایدار و پست های کاردانی و ….)

  ۱٫ حداکثر رتبه برای این همکاران گرامی رتبه ارشد است
  ۲٫ سنوات لازم برای رتبه این بزرگواران ، رتبه پایه ۸ سال و رتبه ارشد ۲۰ سال است .
  ۳٫ ساعات ضمن خدمت لازم برای رتبه پایه ۳۰۰ ساعت و ارشد ۵۵۰ ساعت است .
  ۴٫ حداکثر مدرک قابل اعمال برای این بزرگواران مدرک دیپلم است
  عضویت در کارگزینی👇
  آیا بنده که خودم کاردانی عمران دارم و در حال حاضر استاد کار هنرستان هستم و رتبه ام هم خبره هست.شامل ما هم میشه یا فقط خدماتی ها منظورشون هست.

 • اموراداری عزیز سلام!
  چند روزیست مطالبتان ودست نمی زنید!هفته معلمم هست! تبریک عرض میکنم!خدمت اساتید عزیزم و همکاران ارجمند!!اینم وعده دکتر نوبخت شروع شدوچشمانمان منتظر نگارش۱۵ درصد!هرچند رتبه بندیم دیگه زمانشه!زودتر درمون بیارن ازاین حیات وممات!!!!!!!۰❤سپاسگزارتونم جوابمون بدین!!!💐🌻🏵🚦🌺🌸🌸🌺🌺🌼🏵🌺🌸🌸🌺🏵🌻

  • نویسنده

   اتفاقی جدیدی نیفتاده است.
   فعلا نگارش به ادارات ارسال شده که مشکلات جزئی دارد.
   گفته شده تا ۱۳ اردیبهشت مرتفع خواهد شد.

 • حق بازنشستگان فرهنگی اول مهر ۹۸ که از رتبه بندی، افزایش۵۰ درصدی وهمسان سازی محروم شدند کدان مقام مسوول دروزارت اپ یا سازمان برنامه وبودجه ویا صندوق بازنشستگی کشوری ادا می کند لطفا تا دیر نشده تصمیم شایسته تری اتخاذ گردد مزید تشکر وسپاس خداوند شماراخیر دهد

 • با سلام لطفا این مواد قانونی رو که در قانون خدمات کشوری به صراحت ذکر شده جهت احقاق حق بازنشسته ها به اطلاع مسئولین به خواب رفته برسانید:
   در ماده ۶۴ قانون خدمات کشوری رابطه نسبت افزایش حقوق و مزایا و فوق العاده‌های مستمر مواد قانونی ۶۵، ۶۶ و ۶۸ قانون خدمات کشوری و قانون مدیریت کشوری با عبارت “به بازنشستگان و مستمری بگیران نیز به همین میزان تعیین می‌شود” در قسمت موخر آن مقرر شده بعبارتی هر گونه افزایشی که در مستمری ثابت اعمال شود ، باید بازنشستگان نیز به همین میزان از آن برخوردار شوند.
  طبق این حکم قانونی در هر زمانی که برای شاغلان افزایشی در حقوق مستمر صورت می‌گیرد، دولت موظف است این قانون را برای بازنشستگان نیز اجرا کند.  
  رفع تبعیض و نابرابری و ایجاد هماهنگی پرداخت‌ها بین بازنشستگان و شاغلان به صراحت، در بند ج ماده ۵۰ قانون برنامه پنجم  توسعه، بخاطر افزایش تا ۵۰ درصدی امتیازات فصل ۱۰ قانون مدیریت خدمات کشوری و در بند الف ماده ۵۰ مذکور و ماده ۳۰ برنامه ششم توسعه تصویب و تصریح شده است.
  بخشی از این قانون نیز به اشتباه اجرا شده به عنوان مثال کسانی که بازنشستگی آنان به قبل از سال‌ ۹۵ می‌رسد، افزایش چشمگیری را در حقوق شاهد بوده‌اند و این در حالی است که بازنشستگان سنوات ۹۸ و ۹۷ از کمترین میزان افزایش حقوق و در حد ۱۵ درصدی برخوردار شده اند.
  طبق ماده ۶۴ قانون مدیریت خدمات کشوری که در این قانون در زمینه حقوق و مزایای بازنشستگان گنجانده شده، این قانون از سال ۹۰ تاکنون اعمال نشد و موجب تضییع حق و حقوق بازنشستگان به ویژه فرهنگیان شد.

  از طرفی بر اساس ماده ۳۰ قانون برنامه ششم توسعه، مصوب سال ۹۵ دولت وظیفه رفع تبعیض و ناهماهنگی پرداخت بین کارمندان شاغل و بازنشسته را برعهده دارد. ضمنا” بند ۴ ماده ۶۸ قانون مدیریت خدمات کشوری به برابری امتیازات حق عائله مندی و اولاد شاغلین و بازنشستگان اشاره کرده است:
  ماده ۶۸- علاوه بر پرداختهای موضوع ماده (۶۵) و تبصره‌های آن و ماده (۶۶) که حقوق ثابت تلقی می‌گردد فوق‌العاده‌هایی به شرح زیر به کارمندان قابل پرداخت می‌باشد:
  ۴- کمک هزینه عائله‌مندی و اولاد به کارمندان مرد شاغل و بازنشسته و وظیفه‌بگیر مشمول این قانون که دارای همسر می‌باشند معادل (۸۰۰) امیتاز برای هر فرزند معادل (۲۰۰) امتیاز و حداکثر سه فرزند خواهد بود.
  بعدا امتیازات فوق اصلاح شده و به ۸۱۰ و ۲۱۰ تبدیل شدند.

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی