حذف بخشنامه افزایش حقوق فرهنگیان از سایت امور اداری

در حالی که بخشنامه چگونگی افزایش حقوق فرهنگیان در سایت اداره کل امور اداری وزارت آموزش و پرورش بارگذاری شده بود اما بخشنامه مذکور حذف گردیده و علت نیز مشخص نمی باشد. گمانه های مختلفی زده می شود که البته باید منتظر بود که آیا بخشنامه نقص و یا کاستی داشته که به حذف آن منجر گردیده و یا آن که مجددا بخشنامه بدون تغییر به سایت باز خواهد گشت.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

56 دیدگاه

 • آنجه در جلسه نوبخت با نمایندگان معلمان گذشت!

  ♦️این جلسه با حضور نوبخت ، پوراصغری، اللهیار ، حمایت میرزاده ، کریمی فیروزجایی، صدری ، مسعودی ، حسین بر ، عادل عبدی و نمایندگان تشکلها در روز شنبه سی فروردین ۹۹ برگزار شد.
  ♦️کریمی نیا نماینده سازمان معلمان ایران: اقای نوبخت به این سوال جواب دهید : اگر فصل ده کامل انجام شده ، و رتبه بندی هم باید اجرا شود پس بعد از پایان رتبه بندی باید حقوق معلمان از بقیه کارمندان بیشتر باشد ؟ آیا اینطور است ؟. دکتر نوبخت به این سئوال پاسخ ندادند و به صدری ارجاع داد !
  ♦️بعد از صحبتهای صدری نوبخت توصیح داد که ما در جلسه پریروز به توافق رسیدیم که آن موضوع ( فصل دهم ) را تمام شده تلقی کنیم و روی رتبه بندی کار کنیم ( با تایید کمیجانی مواجه شد ! ) .
  ♦️کریمی نیا نماینده سازمان معلمان ایران در پاسخ به دکتر نوبخت گفت : توافق اشتباهی بوده . چون اصل کار همینجاست ، شما امده اید قانون فصل ده را برای همه کارکنان دولت انجام داده اید جز معلمان!.
  ♦️نوبخت : ما پریروز توافق کردیم که ان فاصله را با عنوان دیگری پر کنیم بنام رتبه بندی و این توافق بین خودمان باشد تا کارمندان دیگر اعتراض نکنند !
  ♦️کریمی نیا : آقای نوبخت شما یک قانونی را که میگوید باید حقوق همه کارمندان همسان سازی شود را در قانون دیگری بنام رتبه بندی ادغام کردید که هیچ ربطی به هم ندارند و این کار کمال بی انصافیست …
  ♦️با اجرای بد قانون ۵۰ درصد که به منطور عدالت بوده نه تنها حقوق معلمان با دیگران یکسان نشد بلکه از کارمندان اداری آ پ هم کمتر شد ! در حالیکه باید با توجه به ضریب ۱/۱ و رتبه بندی از بقیه کارمندان بیشتر شود. باید این دو جدا از هم اجرا شود. اگر بودجه ندارید شفاف بگویید و توجیه نکنید و یا اینکه بگویید مصوبات اشتباه بوده است!.
  ♦️علی الهیار ترکمن در تایید حرف دکتر نوبخت گفت ۵۰ درصد برای همه اعمال شده و مشکلات یک شبه حل نمیشوند، حقوق همه کارمندان برابر است !!. بجز فوق العاده ویژه !!. دولت و نوبخت خوب عمل کرده اند !
  ♦️کریمی نیا نماینده سازمان معلمان ایران: جناب الهیار اگر ۵۰ درصد کامل انجام شده چرا حقوق معلمان اینقدر از بقیه کمتر است ؟ اگر انجام شده پس چرا دستور این جلسه ترمیم ان اشتباه لقب گرفت ؟!. اقای الهیار به استناد کدام قانون، فوق العاده ویژه در مورد معلمان اجرا نشد ؟ چرا دو قانون کاملا مجزا با هم ادغام شد ؟
  ♦️جناب نوبخت با این رویه نارضایتی معلمان کم نمیشود باید کاری کنیم در آستانه هفته معلم آرامش در جامعه حکم فرما شود .
  ♦️چرا بصورت پنهانی باید رتبه بندی را اجرا کنید چرا به نامی دیگر ؟.معلمان طلبهای سالهای قبل را هم میخواهند !همانطور که در جلسه قبل عرض کنم، ابتدا باید قانون ماده ۶۴ فصل دهم و بعد رتبه بندی اجرا شود.
  ♦️علی مصلحی نماینده انجمن اسلامی و حمایت میرزاده عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، محمد رضاخواه به تائید سخنان نماینده سازمان معلمان ایران پرداختند.
  ♦️مسعودی از سازمان برنامه و بودجه: قانون برای همه کامل اجرا شده و امار و ارقام میگوید حق شغل برای همه یکیست حق شاغل یکیست و … همه چیز یکسان شده و من تشکر میکنم.!!!!
  ♦️پس از سخنان مسعودی، نماینده سازمان معلمان ایران برخاسته و با اعلام ظلم آشکار و ارائه اعداد و ارقام به نشانه اعتراض برخاسته و اشتباه، قصد ترک جلسه را می کند با اینجا من به که دکتر نوبخت و محمد رضاخواه و فرج کمیجانی ممانعت می کنند.
  ♦️در نهایت نوبخت از مسعودی خواست تا جدولی را برای تعیین میزان بودجه رتبه بندی سال ۹۹ تا فردا ارایه کند . و قرار شد جلسه بعدی روز دوشنبه پس فردا ساعت ۱۸ در همان مکان برگزار شود.
  منبع: آوای فرهنگی

 • سلام امور اداری جان افزایش پلکانی برای بازنشستگان اجرا نشد باید دید برای شاغل ها اجرا میشه یا فقط۱۵درصد .

 • سلام!!
  بنظرتون میتونه تاثیر جلسات نمایندگان تشکلهای فرهنگیان با جناب نوبخت بوده باشه!!!یا نه!

  • نویسنده

   سلام
   بخشنامه قبل از جلسات از نتیجه دادن جلسات از سایت حذف گردید. و حالا شاید جلسات نیز در بخشنامه جدید موثر باشد.

 • با سلام و احترام
  آیا اردیبهشت احکام صادر خواهد شد
  آیا حق رتبه بندی قبل اسفند احیا خواهد شد
  با تشکر از شما

 • میخوان احکام رتبه بندی که به ناحق حذف کرده بودند با افزایش سال ۹۹را باهم بزنن تا افزایش چشمگیر را شاهد باشیم یعنی با یک تیر دو نشون😂

 • سلام،در بخشنامه آموزش و پرورش برخلاف بخشنامه دولت اشاره ای به افزایش پلکانی نشده بود،شاید میخوان اصلاحشان کنن،چون آموزش و پرورش هم ملزم به افزایش پلکانی هست

  • نویسنده

   فعلا تصمیمی اعلام نشده است که آیا ویژه برقرار خواهد شد یا رتبه بندی احیا خواهد شد

 • این افزایش دویست هزار تومان میشه ؟

  نکنه میخوان مبلغ همسازی رو به جای رتبه بندی به معلمان قالب کنند

 • با سلام و احترام
  خبربرنامه و بودجه
  صدور احکام رتبه بندی معلمان تا قبل از هفته معلم
  با افزایش سال جدید حکم صادر می‌شود یا حکم جداگانه دارد

 • با سلام خدمت امور اداری محترم
  مطلبی توو سایتها بود مبنی بر اینکه در فیش های حقوقی کارمندان و معلمان تغییراتی رخ خواهد داد مانند حق ایاب و ذهاب،حق غذا و اینجور چیزا،آیا درباره معلما هم صدق میکنه یا نه یا اینکه فقط با این تیترها میخواستن اخبارشون بازدید داشته باشه؟ممنون اگه جواب بدهید

 • با سلام به گفته اقای نوبخت ایا احکام قبل از هفته معلم صادر میشه یا فقط درحد حرف است ایا رتبه بندی با خدمات کشوری  اجرا میشه گفتند 

 • با سلام امور اداری محترم جواب سوال من رو ندادید با حقوق ۳۵۲۷۰۰۰تومان و با۱۶سال سابقه در آموزش وپرورش چقدر به حقوق بنده اضافه میشود.

 • با سلام و احترام ؛ چطور میشه با ۱۹ سال سابقه رسمی و مدرک ارشد و امتیازهای کامل در هر سال. درجه خبره. هنوز حقوق ۳۴۰۰ می باشد. کجاست این افزایش هایی که مدام تیتر خبرگزاری ها می شود؟ تصویر فیش م رو بذارم تا ببینید؟ لطفا و خواهشا بودجه رو یکبار هم که شده درست تصویب کنید. با تشکر از سایت خوب شما.

 • غیررسمی
  مبلغ افزایش رتبه بندی جدید از ۲۰۰تا ۹۰۰هزار تومان
  و برای مدیران و معاونان تا ۱۴۰۰۰۰۰
  خبر افزایش ۲۰۰ الی ۹۰۰ تومانی بسیار ناراحت کننده هست چجوری با این ارقام کم میشه ب حقوق سایر کارمندان رسید

 • با سلام خدمت امور اداری محترم 
  آیا اجرای رتبه بندی در قالب حق شغل حرفه ای خواهد بود یا در بند فوالعاده ویژه اعمال می شود؟

 • با سلام و احترام
  از شیوه افزایش حقوق خبری نشده است
  آیا افزایش حقوق بازنشستگی هم مقرری ماه اول دارد
  با تشکر از شما

 • بنده با ۲۹ سال سابقه و مدرک کارشناسی ارشد ۵۱۰۰۰۰۰ کل حکمم است.در رتبه بندی هم باید به مدرک تحصیلی و حتی نوع دانشگاه فارغ التحصیلی، معدل، سابقه کار، کارهای پژوهشی و تالیفات، و… توجه شود تا بتوان آن را رتبه بندی نامید نه فقط برای همه مبلغی بدون هیچ معیاری اضافه کنند. کجای این کار را می توان رتبه بندی معلمان نامید. این فقطظلم به معلمان تلاشگر و محقق است.

  • نویسنده

   به همه کارمندان افزابش ۵۰ درصد و ویژه از ۲۸ درصد پرداخت می کنند بدون هیچ ضابطه ای

 • سلام امور اداری رتبه بندی چه شد قرار بود تو هفته معلم حکام زده شود خبری نشد هفته تمام شد چه خبر آیا فوق العاده به نظرت اجرا میشه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی