اطلاعیه وزارت در خصوص چگونگی اخذ رتبه شغلی

براساس تبصره (۱) ماده (۴) مصوبه شماره ۱۱۸۵۰۱/ت ۵۵۷۲۴ﻫ  مورخ۱۳۹۸/۹/۱۷هیئت محترم وزیران موضوع شیوه نامه شماره ۱۸۵۱۷۹ مورخ ۱۳۹۸/۱۰/۴ ، دارندگان رتبه های پایه حرفه ای، ارشد حرفه ای، خبره حرفه ای و عالی حرفه ای به ترتیب در رتبه های ۲ ، ۳، ۴ و ۵ تطبیق وضع یافته اند و دارندگان رتبه مقدماتی با رعایت ضوابط  مربوط در رتبه (۱) قرارمی گیرند.

افراد مورد اشاره  که در رتبه های  حرفه ای و مقدماتی قرار دارند  در صورتیکه بعد از  تاریخ ۹۸/۰۷/۰۱ مشمول ارتقاء به رتبه بالاتر گردند،  با در نظر گرفتن سنوات تجربی کسب شده (قبل) و اخذ گواهینامه صلاحیت معلمی و ساز و کارهایی که در شیوه نامه ارتقاء رتبه (که در دست تهیه واقدام قرار دارد) پیش بینی خواهد شد  و با احراز شرایط لازم به رتبه بالاتر ارتقاء خواهند یافت.زمان برگزاری آزمون سنجش صلاحیت حرفه ای متعاقبا” اعلام خواهد شد.

                                اداره کل امور اداری و تشکیلات

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

16 دیدگاه

  • با سلام یعنی کسانی که بعد از ۱۳۹۸/۷/۱سنوات اونا طوری است که ارتقا رتبه می تونن بگیرن یا باید ۳سال توقف در رتبه جدید را داشته باشند؟

  • با سلام.یعنی من که ۵ مهر رتبه عالی شده بودم و رتبه ام حذف شده باید در آزمون شرکت کنیم؟!!!!!! اصلا این آزمون چی هس؟ با ۲۴ سال سابقه .تازه من مهر ماه مدارک عالی رو به کارگزینی داده بودم بازم باید مدارک بدم؟؟؟؟ عجب داستانی شده!!!!

  • سلام بااینکه درروستاخدمت می کنیم وحتی مدرسه آب لوله کشی نداردوگازکشی نیست ولی دراحکام رتبه بندی امتیازسختی محیط کار راازانچه بوده به مراتب کمترکرده اند.می خواستم ببینم چرا این گونه عمل کرده اند؟

  • باسلام واحترام .آیا امتیازی که قراربودبه معلمان دوره ابتدایی بدهند دراحکام لحاظ شده یافقط درحدحرف بوده است؟

  • باعرض سلام و وقت بخیر خدمت همکاران گرامی،آیا این نگارش شامل دانشجویان ورودی ۹۱ که ازبهمن ماه ۹۵ به مدارس جهت تدریس وارد شدند هم می شود؟باتشکر

  • سلام. خسته نباشید. بنده الان رتبه ی خبره هستم و قرار بود اول دی ماه رتبه ی عالی بگیرم که تطبیق زدند …حالا با این وضع و آزمونی که برای بعد از یک مهر در نظر گرفته اند آیا مقداری که به حکمم اضافه میشود مابه تفاوت بین رتبه ی ۴ و ۵ است در حد ۱۰۰ تومان ، یا میزان افزایش به اندازه رتبه ی ۵ (عالی) ۵۰۰ به بالا هست. تشکر از امور اداری. لطفا جواب دهید

  • سلام .حق التدریس ها ظاهراپرداخت شد.امامی خواستم بپرسم آیامعلمان چندپایه که برای آنها درکنارابلاغ رسمی چندساعت هم اضافه کارلحاظ شده است ازاین قاعده استثناهستندواضافه کارشاملشان نمی شود؟مگرقانون تصویبی زمان مهندس دیمه ورتغییر کرده؟ممنون ازپاسخگویی شما

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی