تا کنون نگارش جدید نیامده است

لذا

۱- وضعیت رتبه های دریافت شده اول مهر و بعد ازآن کماکان مشخص نیست.

۲- برای وضعیت تعجیل مناطق محروم هم نیز باید منتظر باشیم.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

10 دیدگاه

  • یا سلام، امروز رفتم حکمم بگیرم میگه صد تومن کاهشی داری، بعدش متوجه شدم که طرح تمام وقتی که تا الان میگرفتم سیستم تاییدش نمیکنه، آموزشم میگه ، سقفمون پر شده، نمیشه کاریش کرد، عجب بی در و پیکر شده همه چی؟؟؟؟

  • با سلام و خسته نباشید. من قرار بود تو دی ماه به رتبه عالی ارتقا یابم. اما رتبه بندی جدید مانع ارتقا من به رتبه عالی شد و در رتبه بندی جدید ۴ شدم. با این حساب من ۵۰۰ هزار تومن ضرر کردم. در حالی که در روستا تدریس می کنم و استخوان های پایم در اثر سرما تا شب گرم نمی شوند. این عادلانه نیست. حال سوالم اینست که آیا امکان دارد رتبه های قبلی دوباره اجرا شود و من به امید تعجیل به روستا امسال رفتم.

  • سلام بر جمال تابناک عوامل  اموراداری که صبورانه چوابگوی ما سوخته دلان  هستند.آیا افزایش ۵۰درصدی فصل دهم ماده۶۸  که سی ام بهمن۹۸ابلاغ شد به فرهنگیان شاغل و بازنشسته  تعلق میگیرد یا نه؟اگر تعلق بگیره کدام بندها اضافه میشوند.مچددا ارادتمند عزیزان با جنبه ی  اموراداری هستیم.

  • باسلام
    فوق العاده ویژه باعث تبعیض زیادی بین نیروهای آموزشی و اداری شده است لطفاً فوق‌العاده ویژه را برای نیروهای آموزشی لحاظ کنید نیروهای آموزشی فوق‌العاده ویژه ای که ندارند همون افزایش رتبه بندی آنها قطع شده است لطفاً پیگیری بفرمائید
    متشکرم

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی