آخرین وضعیت رتبه‌بندی معلمان از زبان حاجی‌میرزایی

سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی جزییات جلسه اعضای این فراکسیون با حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش را تشریح کرد.

 مهرداد بائوج لاهوتی سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه صبح امروز (یکشنبه هفتم مهر) این فراکسیون، گفت: محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش میهمان جلسه صبح امروز فراکسیون مستقلان بود.

وی با بیان اینکه وزیر آموزش و پرورش برای بررسی مشکلات این وزارتخانه حضور یافت، افزود: آقای میرزایی معتقد است که معلمان رکن مهمی در کشور هستند و باید تلاش شود تا دغدغه‌های معیشتی آنها رفع شود.

سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی با ابراز اینکه آخرین وضعیت لایحه رتبه‌بندی معلمان یکی از سؤالات اعضای فراکسیون از آقای حاجی‌میرزایی بود، گفت: وزیر آموزش و پرورش اظهارکرد، که “باید قبل از ارائه لایحه جامع نظام رتبه‌بندی معلمان از سوی دولت، آیین‌نامه‌ای که در حال تهیه آن هستیم تدوین شود تا رتبه‌بندی معلمان به‌درستی اجرایی و محقق شود”.

لاهوتی یادآور شد: وزیر آموزش و پرورش در جلسه امروز فراکسیون مستقلان این وعده را داد که بخشی از معلمان حق التدریسی و مربیان پیش‌دبستانی استخدام خواهند شد.

نماینده لنگرود در مجلس با بیان اینکه پرسش برخی از اعضای فراکسیون از وزیر آموزش و پرورش درباره برنامه‌های این وزارتخانه برای ارتقای کیفیت آموزش و پرورش بود، تأکید کرد: آقای حاجی‌میرزایی در پاسخ به پرسش نمایندگان گفت که “معتقد هستم که متأسفانه کیفیت آموزش و پرورش چندان قابل قبول نیست و باید ارتقا پیدا کند و برنامه‌هایی نیز برای بالا بردن سطح کیفیت داریم”.

منبع: تسنیم

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

12 دیدگاه

 • باسلام ووقت بخیر
  ماکه اول مهر بازنشسته شدیم رتبه بندی شامل ماهم میشه یانه درصورتیکه گفته شده بوداول سال ۹۸اجرامیشه.
  ممنون

 • آقای وزیر آموزش و پرورش ایران  نیروهای خدماتی و سرایداران مدرسه که جزء فرهنگیان هستند لطفا آنها را در لیست رتبه بندی قرار دهید با تشکر نیروی خدماتی حق لباس و رتبه بندی ندارد حق سرایداری و ایاب و ذهاب ندارد احترام و منزلت اجتماعی ندارد پایین ترین حقوق در کل ادارات ایران را دارد

 • با سلام پس معیشت نیروهای خدماتی که از معلم و مدیر مدرسه بیشتر کار می کند و شبها نگهبان مدرسه شما می باشند چه می شود نیروی خدماتی احترام و منزلت اجتماعی ندارد حق لباس و حق سرایداری ندارد حق رتبه بندی ندارد چرا واقعاً چرا

 • باسلام
  حکم بازنشستگی اینجانب۹۸/۷/۱زده شده آیارتبه بندی برای پاداش درنظرگرفته میشه؟
  باتشکر

 • با سلام من خدمتگذار هستم پیمانی ،لیسانس دارم منتظر تغییر پست هستم متاسفانه هنوز به نتیجه نرسیدیم، از حق التدریس و مربی پیش دبستانی و سرباز معلم و غیره برای جبران کمبود معلم استفاده می کنند ولی ما رو نمی بینن از رتبه بندی فرهنگیان هم ما خدمتگذار و سرایداران بی بهره هستیم با این حقوق ما شرمنده زن و بچه مون شده ایم استعفا بدیم خیلی بهتره…

 • سلام
  آیا خبر منتشر شده درخصوص نبود بودجه اعمال دستورالعمل رتبه بندی فرهنگیان در بودجه۹۹ صحت دارد؟
  آیا رتبه بندی برای امسال اجرا میشود؟ چرا دائما در اخبار شبکه۱-شبکه۲-شبکه۳-شبکه۴-شبکه۵-شبکه خبر- شبکه سحر-شبکه جام جم- شبکه استان ها- اخبار حوزه-اخبار دانشگاه -شبکه من و تو- شبکه بی بی سی- شبکه صدای امریکا-شبکه معاند- شبکه۲۴ فرانسه و….. از مرداد ۹۸ تا الان هفته ای ۲۰۰بار اعلام میکنید بطوریکه اوسا جعفر ۹۵ ساله همسایه ی ما هم می گوید :«خوش بحال فرهنگیان که میخوان ۷۰۰هزار ت.مان به حقوق تان اضافه بشه!
  لااقل بخاطر انتظاری که اوسا جعفر همسایه ی خونه ی ما کشیدند بطوریکه جای سیاهی و سفیدی چشم شان عوض شد و رتبه بندی اعمال نشد! یا نه! محض رضای خدا! یا نه محض پوز دادن به شاگردامون !
  خواهشا،لطفا، استدعا داریم،محبت میکنید، عنایت فرمائید اجرا فرمائید

 • سلام، خواهش میکنم در رابطه با آزمون رتبه بندی تجدید نظر بفرمائید، نمره قبولی رو کمتر در نظر بگیرید، خواهش میکنم

 • سلام
  چرا حق شغل حرفه ای معلمان را حذف کردید و دوباره شاهد بی عدالتی در مورد معلمان آموزشی شدیم!
  به معلمان بیشتر از این برسید.

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی