پیگیری اعمال مدرک دوم فرهنگیان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش:

مصوبه محدودیت اعمال مدارک تحصیلی بالاتر برای کارمندان دولت، مربوط به شورای عالی اداری است و وزیر آموزش و پرورش هم چندین مرتبه پیگیری و موکداتی پیرامون رفع محدودیت‌ها داشته است.

فعلاً نظر سازمان اداری استخدامی بر عدم لغو این مصوبه است و تا زمانی که این مصوبه لغو نشود، یک دستگاه اجرایی مانند آموزش و پرورش نمی‌تواند آن را تغییر دهد و یا خلاف آن را اجرا کند.

چند پیشنهاد مطرح کردیم از جمله اینکه مدرک مورد نیاز فرهنگیان را از فوق دیپلم درنظر بگیرند تا لیسانس را مدرک اول و فوق لیسانس را مدرک بعدی محاسبه کنند. اما متاسفانه به جایی نرسید.

پیگیری این موضوع در دستور کار ماست و مجددا از سازمان اداری استخدامی پیگیری می کنیم؛ تا زمانی که در شورای عالی حل نشود ما هم نمی توانیم کاری کنیم.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

9 دیدگاه

دیدگاهها بسته شده.

 • باسلام وتبریک سال نو اینجانب سال۹۳دررشته ارشدعمران پذیرفته شدم ودرسه ترم درس هارو پاس کردم ولی بدلایلی دنبال پایان نامه نرفتم (تابه امروز)وهمچنین مهرامسال ۳۰سال خدمتم تموم میشه چطور میتونم با گرفتن مدرکم(ارشد) اونو اعمال کنم تاهزینه ای که کردم ازبین نره لطفا راهنمایی فرمایید. (باتشکرن.ف)

  • نویسنده

   سلام
   باید قبل از بازنشستگی مدرک خود را ارائه نمایید.
   همچنین درخواست ادامه خدمت بدهید.

 • ایا اعمال مدرک  از تاریخ دفاع محاسبه میشه یا بعد از اجرای تصویب قانون جهت اعمال مدرک همچنین یکسال  ما مدرک گرفتم  آیا مزایای آن به دیون میره یا میدهندباتشکر

  • نویسنده

   تغییر سمت از اختیارات ادارات کل آموزش و پرورش می باشد که همه ساله و به صورت محدود در دست اجراست.

 • سلام تنها راه حل این مشکل تصویب طرح ” الحاق یک تبصره به ماده (۶۶) قانون مدیریت خدمات کشوری که به پیشنهاد ۷۰نفر از نمایندگان محترم مجلس در تاریخ “۱۳۹۷/۰۷/۲۹ تحت شماره ۴۸۷ به تصویب مجلس رسیده می باشد .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی