نکاتی در خصوص طرح معلم تمام وقت

نکاتی در خصوص طرح معلمان تمام وقت

  1. با توجه به بند ۸ بخشنامه شماره ۲۲۳۵۵۵ مورخ  ۹۷/۱۱/۳ دبیران و هنرآموزان از تاریخ ۹۷/۷/۱ لغایت ۹۸/۶/۳۱ (پایان سال تحصیلی) به شرط اشتغال به کار و داشتن ۳۰ ساعت ابلاغ تدریس در هفته ( تکمیل فرم تقاضای ۶ ساعت تدریس مازاد بر ساعت هفتگی ) واجد شرایط دریافت فوق العاده ویژه (۱۷٫۵%) موضوع دستورالعمل فوق الذکر بوده و انصراف از موضوع در طول سال تحصیلی قابل پذیرش نمی باشد.
  2. اعطای فوق العاده ویژه به نیروهای شاغل در پست دبیر درس تربیت بدنی با حداکثر ۶ ساعت ابلاغ آموزگار درس تربیت بدنی بلامانع است.
  3. در صورتی که همکاری به لحاظ کاهش نیروی انسانی (نظیر بازنشستگی، مرخصی بدون حقوق، مرخصی استعلاجی و … ) در طول سال تحصیلی، ساعت تدریس ایشان به ۳۰ ساعت افزایش یابد، جبران حق الزحمه وی کماکان با پرداخت حق التدریس انجام می پذیرد.
  4. در صورت نیاز ادارات آموزش و پرورش به نیروی انسانی (درهرسال تحصیلی) و تمایل دبیران و هنرآموزان به همکاری، حداکثر تا پابان مهر ماه  هر سال فرصت دارند، نسبت به دریافت، تکمیل و ارائه فرم معلم تمام وقت (۳۰ ساعت تدریس در هفته ) اقدام نمایند. لازم به ذکر است فرم های تکمیل شده در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ فقط تا تاریخ ۹۸/۶/۳۱ اعتبار دارد.
  5. تاکید می گردد صرفا متصدیان پست های دبیر و هنرآموز در شمول برخورداری از امتیاز این طرح قرار می گیرند، لذا خواهشمند است ترتیبی اتخاذ نمایند از ارائه فرم یاد شده به نیروهای شاغل در سایر پست های سازمانی قابل تخصیص در طرح طبقه بندی مشاغل معلمان (مربی امور تربیتی، مراقب سلامت، مشاوران و …) خودداری نمایند.

درباره نویسنده

460مطلب نوشته است .

3 دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی