افزایش حقوق با ضریب ۲۰ درصد به صورت یکسان در لایحه بودجه منتفی شد/ افزایش ۴۰۰ هزار تومانی تمام حقوق ها + صفر تا ۱۰ درصد افزایش متغیر

افزایش حقوق با ضریب ۲۰ درصد به صورت یکسان در لایحه بودجه منتفی شد/ افزایش ۴۰۰ هزار تومانی تمام حقوق ها + صفر تا ۱۰ درصد افزایش متغیر

نمایندگان در نشست علنی نوبت عصر امروز (شنبه، ۱۱ اسفندماه) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی جزئیات بخش هزینه‌ای لایحه بودجه سال ۹۸ کل کشور و در جریان بررسی گزارش کمیسیون تلفیق مجلس با پیشنهاد حمیدرضا حاجی بابایی با پیشنهاد الحاق یک بند به تبصره (۱۲) این لایحه با ۱۲۱ رأی موافق، ۷۷ رأی مخالف و ۶ رأی ممتنع از مجموع ۲۲۵ نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

براساس این گزارش، در بند الحاقی به تبصره ۱۲ آمده است؛ افزایش حقوق گروه های حقوق بگیر از قبیل هیات های علمی، قضات، کارکنان کشوری و لشگری شاغل و بازنشستگان کشوری و لشگری، کلیه دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده ۲۹ قانون برنامه ششم توسعه و همچنین وزارت اطلاعات و سازمان انرژی اتمی به نحوی که تفاوت تطبیق موضوع ماده ۷۸ قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب ۸ مهر ۱۳۸۶ در حکم حقوق بدون تغییر باقی بماند، به شرح ذیل تعیین می‌گردد:

از ابتدای سال ۱۳۹۸ حقوق ثابت یا عناوین مشابه مشمولین این بند به میزان ۴ میلیون ریال افزایش می‌یابد. علاوه بر این افزایش، ضریب ریالی سالانه مشمولین این بند نسبت به ضریب ریالی سال ۱۳۹۷ به میزان تا ۱۰ درصد افزایش می‌یابد.

نامه نوبخت به لاریجانی: مصوبه افزایش ۴۰۰ هزارتومانی حقوق قابل اجرا نیست

امیرآبادی، عضو هیات رئیسه مجلس
🔸رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در نامه‌‌ای به رئیس مجلس اعلام کرد که افزایش ۴۰۰ هزار تومانی تمامی حقوق‌ها، اعم از کارکنان شاغل و بازنشسته قابلیت اجرا ندارد.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

11 دیدگاه

دیدگاهها بسته شده.

 • سلام با توجه به اینکه اقای نوبخت در مخالفت با این مصوبه نامه به اقای لاریجانی نوشته و مخالفت خود را اعلام کرده ،ایا ممکن است این مصوبه لغو شود؟

  • نویسنده

   همانگونه که مستحضرید سازمان برنامه بودجه این مطلب را قابل اجرا ندانسته است. لذا تا صدور تصویب نامه هیات وزیران که چگونگی محاسبه را مشخص می کند نمی توان اظهار نظر نمود.

 • با سلام-
  دقیقاً مثل سال گذشته بازی دولت و مجلس شروع شد تا احکام را دیرتر صادر کنند. خیر باشد انشاءالله.

  • نویسنده

   فعلا در همان مراحل اولیه می باشد
   در تصویب بودجه هم در رسانه ها خبری از مجلس اعلام نگردید.

 • باسلام.من۱/۸۸۰/۰۰۰.هزارتومان حقوقم هست.مستاجم یک بچه۲ساله دارم هر روز باید مسافت۱۵کیلومتر طی کنم با وسیله شخصیم تابرسم سرکار.از کل حقوقم ۴۰۰هزار کسر کارت رفاه.پول بیمه تکمیلی صندوق ذخیره قسط وام کلا۱۰۰۰۰۰۰میلیون کسورات دارم.با مابقیش پول برق پول آب پول اجاره پول گاز بنزین ماشینم که هر روز باید برم سرکارم بقیه بکنار گوشت .میوه …آقای نوبخت شما چطور میتونید با این وضعیت من وامسال من با افزایش حقوق و همسان سازی مخالفت کنید.

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی