اعلام مواردی در خصوص تبدیل وضعیت کارکنان از پیمانی به رسمی آزمایشی و رسمی قطعی (بخشنامه شماره ۳۱/۷۱۰ مورخ ۷/۹/۱۳۹۷ وزارت آموزش و پرورش)

اعلام مواردی در خصوص تبدیل وضعیت کارکنان از پیمانی به رسمی آزمایشی و رسمی قطعی (بخشنامه شماره ۳۱/۷۱۰ مورخ ۷/۹/۱۳۹۷ وزارت آموزش و پرورش)

اداره کل آموزش و پرورش استان…

معاونت/ سازمان/ مرکز/ اداره کل/ دفتر

دانشگاه شهید رجایی/ دانشگاه فرهنگیان/ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

با سلام و احترام

تصویر بخشنامه شماره ۱۴۴۱۸۹ مورخ ۲۸/۳/۱۳۹۷ سازمان اداری و استخدامی کشور به همراه دستورالعمل موضوع ماده (۵)‌آیین‌نامه اجرایی ماده (۴۶) قانون مدیریت خدمات کشوری به پیوست ایفاد می‌گردد. خواهشمند است ضمن اطلاع‌رسانی کامل به نیروهای ذی‌نفع نسبت به اجرای بخشنامه مذکور با رعایت شرایط زیر اقدام گردد.

۱- الف: در اجرای ماده (۲) بند «الف» دستورالعمل ضمیمه، جهت تأیید مشاغل حاکمیتی وزارت متبوع و اخذ مجوز لازم با سازمان اداری و استخدامی کشور مکاتبات لازم صورت پذیرفته که پس از وصول پاسخ، نحوه و چگونگی اجرای آن طی بخشنامه‌ای به اطلاع ادارات آموزش و پرورش رسانده خواهد شد.

ب: بر اساس تبصره ذیل بند «ب» دستورالعمل مذکور؛ استخدام رسمی-آزمایشی کارمندانی که استخدام پیمانی آنان از طریق قبولی در آزمون‌هایی با نشر عمومی آگهی استخدامی بر اساس ماده (۴۴) قانون مدیریت خدمات کشوری نبوده است، علاوه بر رعایت مفاد دستورالعمل مذکور موکول به شرکت در امتحانات استخدامی عمومی که توسط سازمان اداری و استخدامی کشور برنامه‌ریزی می‌گردد و کسب حدنصاب نمره آزمون بر اساس «دستورالعمل امتحانات» در دوره پیمانی می‌باشد.

۲- از تاریخ صدور بخشنامه مذکور، ملاک عمل برای تبدیل وضعیت کارکنان آزمایشی به رسمی ضوابط مندرج در بند «ب» دستورالعمل ضمیمه می‌باشد و دستورالعمل شماره ۱۲۱۷۵/۹۳/۲۰۰ مورخ ۱۱/۹/۱۳۹۳ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس‌جمهور (وقت) منضم به بخشنامه شماره ۸/۷۱۰ مورخ ۱۰/۱۰/۱۳۹۳ قابلیت اجرایی ندارد.

علی الهیار ترکمن- معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش

درباره نویسنده

442مطلب نوشته است .

۲ Comments on “اعلام مواردی در خصوص تبدیل وضعیت کارکنان از پیمانی به رسمی آزمایشی و رسمی قطعی (بخشنامه شماره ۳۱/۷۱۰ مورخ ۷/۹/۱۳۹۷ وزارت آموزش و پرورش)”

  • ولی اله wrote on ۲۴ بهمن, ۱۳۹۷, ۲۲:۳۵

    با سلام، و تشکر از پاسخگویی شما، آیا تبدیل وضعیت نیروهای پیمانی ۸۹ کی انجام میشه؟ چند بار صحبت از تبدیل وضعیت صحبت شد از طرف امور استخدامی اما همچنان خبری نیست اگه اطلاع دارید…

  • اموراداری wrote on ۲۵ بهمن, ۱۳۹۷, ۸:۰۹

    سلام
    در خصوص افرادی که با آزمون به استخدام پیمانی درآمده اند وزارت آموزش و پرورش استعلامی از سازمان ادارای و استخدامی کرده که تا کنون پاسخی داده نشده است.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی