مدل پرداخت پاداش فرهنگیان بازنشسته مشخص نیست/ اولین قسط ۱۰۰۰ میلیاردی پاداش آماده است

وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با فارس:

مدل پرداخت پاداش فرهنگیان بازنشسته مشخص نیست/ اولین قسط ۱۰۰۰ میلیاردی پاداش آماده است

وزیر آموزش و پرورش گفت: هنوز روی مدل پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان به تفاهم نرسیدیم اما تخصیص آن به خزانه رفته است و اولین قسط که هزار میلیارد تومان است را آماده کردیم و وقتی مدل نهایی را سازمان برنامه به ما بدهد، پرداخت را آغاز می‌کنیم.

سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص پرداخت قسط اول پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته که وعده پرداخت آن تا حداکثر ۱۰ روز آینده را که هفته گذشته اعلام کرده بود، اظهار کرد: در این خصوص یک جلسه‌ای را در مجلس با آقای نوبخت داشتیم که ببینیم چگونه می‌توانیم روند کار را تسریع کنیم.

وی ادامه داد: همانطور که پیش از این گفته شد و آقای نوبخت هم تأکید کرد، دولت مصمم است پاداش پایان خدمت بازنشستگان را تا شهریور ماه تسویه کند.

بطحایی در پاسخ به این پرسش که «قرار بود قسط اول به‌زودی پرداخت شود؟»، گفت: درباره نحوه و مکانیسم پرداخت، برخی از فرهنگیان بازنشسته می‌گویند به صورت اقساط پرداخت شود اما برخی نیز معتقدند که پول‌شان در حالت اقساط، حیف می‌شود.

وی افزود: هنوز روی مدل پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان به تفاهم نرسیدیم اما تخصیص آن به خزانه رفته است و اولین قسط که هزار میلیارد تومان است را آماده کردیم و وقتی مدل نهایی را سازمان برنامه به ما بدهد، پرداخت را آغاز می‌کنیم.

وزیر آموزش و پرورش در واکنش به این جمله خبرنگار فارس مبنی بر اینکه «اگر پرداخت قسط اول براساس وعده‌تان عملی نشود، باز هم بدقول می‌شوید»، گفت:  امروز و فردا این مدل را نهایی می‌کنیم تا نگویند که بدقولی کردیم.

وی تصریح کرد: امروز هم با آقای نوبخت صحبت می‌کنم تا نحوه پرداخت را روشن کنیم و بتوانیم قسط اول را پرداخت کنیم.

درباره نویسنده

449مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی