بررسی مصوبه دولت درباره میزان افزایش حقوق‌ سال ۹۷ کارکنان دولت در نشست هیئت‌رئیسه مجلس/ درخواست بررسی موضوع در هیئت تطبیق مصوبات دولت با قوانین

عضو هیئت‌رئیسه مجلس از بررسی مصوبه دولت درباره میزان افزایش حقوق کارکنان دولت در نشست این هیئت خبر داد.

اکبر رنجبرزاده عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از مصوبه دولت مبنی بر افزایش ۶ تا ۱۲ درصدی حداقل حقوق کارکنان دولت، گفت: مصوبه هیئت‌ دولت درباره افزایش ۱۶ تا ۱۲ درصدی حقوق کارکنان دولت خلاف قانون و مصوبه مجلس شورای اسلامی است.

وی همچنین از درخواست اعضای هیئت‌رئیسه مجلس و تعدادی از نمایندگان از رئیس مجلس برای بررسی مصوبه میزان افزایش حقوق کارکنان دولت در هیئت تطبیق مصوبات دولت با قوانین خبر داد و گفت: قرار است این موضوع در نشست هیئت‌‌رئیسه پارلمان نیز مورد بررسی قرار گیرد، نشست دقیق هیئت‌رئیسه مجلس پیرامون این موضوع هنوز مشخص نیست، اما به زودی برگزار می‌شود.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس اضافه کرد: قرار است در نشست هیئت‌رئیسه مجلس، اعضای این هیئت از رئیس مجلس درخواست کنند که دستورات لازم برای بررسی موضوع مصوبه دولت مبنی بر افزایش ۱۶ تا ۱۲ درصدی حقوق کارکنان دولت در هیئت تطبیق مصوبات دولت با قوانین را صادر کند.

رنجبرزاده تصریح کرد: نمایندگان مجلس همان‌طور که با حقوق‌های نجومی و پرداخت‌‌های خارج از چارچوب مخالف هستند، با هرگونه تبعیض در پرداخت‌‌ها نیز مخالف‌اند و باید نص قانون از سوی دولت و دستگاه‌‌های اجرایی، اجرا شود.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: به‌طور قطع مصوبه مجلس درباره افزایش ۶ تا ۱۲ درصدی حداقل حقوق کارکنان دولت در سال جاری، تخلف است و مجلس حتما بر حُسن اجرای قانون نظارت می‌کند.

درباره نویسنده

449مطلب نوشته است .

۶ Comments on “بررسی مصوبه دولت درباره میزان افزایش حقوق‌ سال ۹۷ کارکنان دولت در نشست هیئت‌رئیسه مجلس/ درخواست بررسی موضوع در هیئت تطبیق مصوبات دولت با قوانین”

 • ناشناس wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۷, ۱۶:۵۳

  سلام.احتمال هست تغییر کند ؟بشه ۲۰درصد؟

  View Comment
 • امیر wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۷, ۱۷:۰۶

  ذضای خدا در نظر بگیرید آیا ان حقوق به معلم پرداخت می شود تبعیض خیلی زیاد است تورا به خدا این تبعیض بردارید یک عده با قدرت خرید بالا معلم فقط آرزو به دل مانده و نظار گر تبعیض چرا ……

  View Comment
 • محمد wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۷, ۱۷:۰۸

  سلام پس یعنی دوباره احکام اصلاح میشه؟

  View Comment
 • محمد wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۷, ۱۷:۰۹

  سلام یعنی امکان داره براساس نظر مجلس احکام صادر شه؟

  View Comment
 • معلم wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۷, ۱۷:۱۰

  یک ماه اندی ازسال جدید  گذشت هنوز اقایون می خواهند  برای افزابش حقوق فرهنگیان جلسه تگذارند توروخدا چندر غاز می خواهید اضافه کنید  اینقدر وعده ندهید  دستگاه های دیگر بدون هیچ  رسانه ای با افزابش بالا حقوق دریافت می کنند  کسی نمی داند  جرا همبشه باید درحق این قشر جفا شود ما روز معلم را نخواستیم  پایه واصل رادرست کنید      

  View Comment
 • اراد wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۷, ۹:۵۷

  بنظرم اینا همش شو سیاسی خودشون هست که این ماهم ضریب ریالی رو اجرا نکنند بندازن داخل خرداد ماه اجراش کنن اخر سرهم همون ۱۰ درصد رو اجرا میکنند. دیگه باید به این کاراشون و حرفاشون عادت کنیم.

  View Comment
تمام حقوق این سایت برای © 2018 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی