قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش با اصلاحات و الحاقات بعدی (در مرحله تصویب در مجلس شورای اسلامی)

طرح تعیین تکلیف نحوه استخدام معلمان حق التدریس برای بررسی بیشتر به کمیسیون آموزش ارجاع شد

نمایندگان مجلس تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی را به کمیسیون آموزش برای بررسی بیشتر ارجاع دادند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۵ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی جزئیات طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش با اصلاحات و الحاقات بعدی بعد از مخالفت با ماده واحده آن با ۱۵۱ رأی موافق، ۱۹ رأی مخالف و ۱۴ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۴ نماینده حاضر در جلسه با ارجاع آن به کمیسیون آموزش و تحقیقات برای بررسی بیشتر موافقت کردند.

گفتنی است این طرح برای نحوه تعیین تکلیف استخدام معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش از طریق برگزاری آزمون اختصاصی و گذراندن دوره آموزشی با توجه به ظرفیت استخدام بوده است.

درباره نویسنده

449مطلب نوشته است .

۲ Comments on “قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش با اصلاحات و الحاقات بعدی (در مرحله تصویب در مجلس شورای اسلامی)”

  • ناشناس wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۷, ۱۳:۳۲

    سلام.کل آموزشیاران شامل میشن یا فقط آموزشیاران تجمیعی؟

    View Comment
  • اموراداری wrote on ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۷, ۱۵:۱۸

    جزئیات اعلام نشده است

    View Comment
تمام حقوق این سایت برای © 2018 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی