آیین‌نامه سامانه ثبت حقوق و مزایای مقامات، مدیران و کارکنان دولتی موضوع ماده (۲۹) قانون برنامه ششم توسعه

آیین‌نامه سامانه ثبت حقوق و مزایای مقامات، مدیران و کارکنان دولتی موضوع ماده (۲۹) قانون برنامه ششم توسعه

سازمان اداری و استخدامی کشور خواستار بررسی آیین‌نامه سامانه ثبت حقوق و دستمزد در هیات وزیران شد

معاون رئیس‌جمهور در نامه‌ای به دبیر هیات دولت، خواستار بررسی آیین‌نامه پیشنهادی سامانه ثبت حقوق و مزایا در هیات وزیران شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اداری و استخدامی کشور، مهندس جمشید انصاری در این نامه با اشاره به موضوع ماده ۲۹ قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تصریح کرده است: جلسه کارگروه سامانه ثبت حقوق و مزایا در ۱۶ فروردین ماه با حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو کارگروه برگزار و پس از بحث و تبادل نظر متن آیین‌نامه اصلاح نهایی شد.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در این نامه خواستار بررسی این آیین نامه در جلسه هیات دولت با قید فوریت شد.

براساس یکی از بندهای پیشنهادی این آیین نامه، کلیه دستگاه‌های اجرایی مشمول ماده ۲۹ برنامه توسعه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی موظفند از ابتدای سال ۱۳۹۷ کلیه اقلام پرداختی شامل حقوق، فوق‌العاده­‌ها، هزینه­‌ها، رفاهی، کارانه، پرداخت‌های غیرماهانه و مزایای ناخالص پرداختی ماهانه اعم از مستمر، غیرمستمر، نقدی و غیرنقدی (معادل ریالی) و سایر مزایا به هر یک از مقامات، کارکنان و مدیران و کسورات قانونی آنها را در سامانه ثبت کنند.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

4 دیدگاه

  • با سلام خدمت امور اداری محترم. ممنون میشم جواب بدین. من فرزند شهید هستم. سال ٨٩ با مدرک لیسانس استخدام شدم. سال ٩١ تا ٩۴ از ماموریت تحصیلی به اندازه ٣۶ ماه برای کارشناسی ارشد استفاده کردم. حالا اگه از دکتری قبول بشم باز هم ماموریت تحصیلی بهم تعلق میگیره. یادآور میشم که ٣۶ ماه یا به عبارتی ٣ سال از ماموریت آموزشی استفاده کردم. تشکر از بابت جوابگوییتون. 🙏

    • نویسنده

      ماموریت آموزشی برای مقطع بالاتر ارتباطی با مقطع قبلی ندارد و محدویت برای آن ایجاد نمی کند

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی