اعطای وام ضروری به ٣٠٠ هزار بازنشسته تا شهریورماه

اعطای وام ضروری به ٣٠٠ هزار بازنشسته تا شهریورماه

 

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از اعطای وام قرض‌الحسنه ضروری به ۳۰۰ هزار نفر از بازنشستگان تا شهریورماه امسال خبر داد.

عباس رشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار شهری و رفاهی خبرگزاری فارس گفت: ۶۰ درصد اعتبارات صندوق مربوط به وام قرض‌الحسنه بازنشستگان در یکی دوسال اخیر افزایش یافته است.

وی ادامه داد: اعتبار وام ضروری از ۷۵۰ میلیارد به ۱۲۰۰ میلیارد تومان افزایش یافته است و حدود ۳۰۰ هزار بازنشسته می‌توانند از این وام بهره بگیرند.

رشیدی گفت: این وام ضروری از ۳ میلیون به ۴ میلیون تومان افزایش یافته است و پیش بینی می شود تا شهریورماه امسال به ۳۰۰ هزار نفر داده شود.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: بنابراین قرار است ماهانه به  ۲۵ هزار نفر از بازنشستگان وام چهار میلیونی تومانی،با کارمزد ۴ درصد و با اقساط ۳۶ ماهه پرداخت می گردد .

وی تصریح کرد: برای دریافت این وام قرض‌الحسنه‌ نیاز به مراجعه فرد به بانک نیست و بازنشستگان می‌توانند از طریق سامانه ثبت‌نام کرده و نیازی هم به آوردن ضامن ندارند و  بازپرداخت آن هم ۳۶ ماهه خواهد بود.

رشیدی گفت: محدودیتی برای دریافت وام ضروری وجود ندارد.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

5 دیدگاه

  • سلام امور اداری محترم.امروز یکشنبه ۲۶ فروردین جلسه هیات دولت تشکیل نشد به نظر شما در این هفته مصوبه افزایش حقوق تصویب و ابلاغ میشه؟

  • سلام، میخوام فیش حقوقی رو از سایت بگیرم، رمز ورود میخواد و مینویسه رمز ورود همان رمز سامانه همگام است،، ولی من یادم نمیاد رمز همگامم چند بوده.. حالا چیکار باید کرد؟

  • در پاسخ به نسیم
    شما باید رمز رو از آموزشگاهی که تدریس می کنید بگیرید؛ یعنی رمز جدید رو بهتون میدن…….

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی