آزمون استخدامی سال ۹۷ وزارت آموزش و پرورش

مجوزهای استخدام نیرو در آموزش‌ و پرورش صادر شد/ تعیین تکلیف زمان برگزاری آزمون در این هفته

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش‌ و پرورش از صدور مجوزهای استخدام نیرو در این وزارتخانه خبر داد و گفت: جدول زمان بندی آزمون در این هفته تعیین تکلیف می شود.

علی الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش‌ و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش‌ و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص آخرین وضعیت صدور مجوزهای آزمون استخدامی این وزارتخانه و زمان برگزاری آن، اظهار داشت: مجوز ردیف استخدامی از سوی سازمان اداری و استخدامی صادر شده است.

وی ادامه داد: مجوز بودجه را نیز سازمان برنامه و بودجه داده است که این اعتبار در سال ۹۷ قابل تأمین است.

الهیار ترکمن اضافه کرد: هم اکنون با سازمان اداری و استخدامی و سازمان سنجش در حال رایزنی هستیم.

وی افزود: نمی خواهیم تاریخ برگزاری آزمون استخدامی با آزمون سراسری تداخل داشته باشد تا سازمان سنجش بتواند به صورت کامل روی کار آموزش‌ و پرورش متمرکز شود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: هماهنگی روی بحث جدول زمان بندی آزمون در حال انجام است و در همین هفته تعیین تکلیف می شود.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

5 دیدگاه

  • نویسنده

   خدمت نظام وظیفه طبق تبصره ۲ماده۸۵ قانون استخدام کشوری بشرط تعیین بدهی وپرداخت کسوربازنشستگی ازهرلحاظ قابل احتساب میباشد.

 • ببخشید من امروز رفتم امور اداری ۲۴ ماه سابقه نهضت سواد آموزی دارم گفتن که سازمان بازنشستگی گفته که سوابق نهضت از سال ۷۵ به بعدجزسوابق بازنشستگی محاسبه نمیشه.در صورتی که من سال ۹۲ تغیر صندوق دادم و یه مقدار از حق بیمه این سنوات رو پرداخت کردم

  • نویسنده

   احیانا علت عدم محاسبه واریز نشدن بیمه می باشد
   مشکل و مساله ای که اخیرا سازمان بازنشستگی ایجادکرده است

 • با سلام ما نیروهای خدماتی با سوابق کاری بالا و داشتن مدارک تحصیلی دانشگاهی به جهت تبدیل وضعیت از نیروی خدمات به آموزشی به هر کجا مراجعه میکنیم کسی پاسخگو نیست در صورتی که سایر ارگانهای کشوری و لشکری برای ایجاد انگیزه و همچنین بهره وری بیشتر نیرو از ادامه تحصیل نیروها حمایت صد درصدی دارند با توجه به وضعیت حقوق نیروهای خدماتی که حداقل دریافتی را دارند با یک حساب سرانگشتی میتوان پی برد که این نیروها با چه سختی ادامه تحصیل داده اند و آن هم به امید ارتقا سمت و انگیزه خدمت بهتر،با توجه به اینکه همچین شرایطی در سراسر کشور وجود دارد از اینرو از مسولین وزارتخانه و آقای وزیر محترم خواهشمندیم به این مهم رسیدگی کنند و در صورت امکان با بخشنامه ای از سوی وزارتخانه محترم مبنی بر تبدیل وضعیت نیروهای خدماتی به آموزشی تنظیم نمایند باتشکر

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی