تعیین ضریب حقوق و حداقل و حداکثر حقوق کارمندان، اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و قضات در سال ۱۳۹۷

توضیح نوبخت درباره افزایش حقوق ها

سخنگوی دولت گفت: افزایش حقوق کارمندان دولت در فروردین ماه در فیش حقوقی آنها قابل مشاهده خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، محمدباقر نوبخت در حاشیه چهل و هشتمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در مصاحبه با خبرنگاران صدا و سیما در پاسخ به این پرسش که آیا طبق مصوبه مجلس افزایش حقوق کارمندان در سال جاری پلکانی خواهد بود یا ۱۰ درصد معین است، افزود: این ۱۰ درصد به طور میانگین است یعنی قشرهایی که حقوق کمتری می گیرند بیش از ۱۰ درصد و آن دسته از کارمندانی که حقوق بالاتری می گیرند کمتر از ۱۰ درصد اضافه حقوق خواهند داشت.

وی گفت: آیین نامه شیوه افزایش حقوق سال ۹۷ کارمندان این هفته نهایی می شود اگرچه تقریبا ضوابط اجرایی بودجه سال ۹۷ هم به اتمام رسیده است.

سخنگوی دولت افزود: از آنجا که بین بخش هایی از بازنشستگان تبعیض و عقب ماندگی هایی در پرداخت ها وجود دارد دولت امسال ۳۴۰۰ میلیارد تومان برای جبران این فاصله ها برای بازنشستگان لشکری و کشوری علاوه بر میانگین ۱۰ درصد اعلام شده تامین اعتبار می کند تا فاصله دریافتی بازنشستگان نیز کمتر شود.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

25 دیدگاه

 • با سلام

  آیا در منطق دولت تدبیر، عدالت برای شخصی که ۲۸ سال سابقه خدمت دارد با کسی که سال اول خدمتشه این است که کمتر از تورم افزایش داشته باشد؟

  • نویسنده

   حقوق فروردین بسته و به خزانه ارسال شده است.
   غیرممکن نیست
   به هر حال مشترکین صندوق بازنشستگی کشوری افزایش ماه اول را دریافت نمی کنند.

 • دیروز معاونت پشتیبانی میگفت اضافه کار مهر و آبان ۹۶ پرداخت شده در حالیکه خوزستان پرداخت نکرده. یا اطلاع ندارند یا تبعیض در پرداخت دارند که در هر صورت قابل قبول نیست.

 • افزایش حقوق مشخصه که ده درصده. افزایش بودجه آپ نسبت به پارسال هم حدود ده درصده.پس نمیتونن بیشتر اضافه کنن

 • امور اداری محترم نیروهای پیمانی هم اول کسر میشه مقرری ماه اول و بعد دوباره بازگردانده میشه یا امسال کسر نمیشه؟

  • نویسنده

   مشمولین صندوق بازنشستگی مشمول مقرری ماه اول هستند
   و ارتباطی به رسمی یا پیمانی ندارد

 • سلام همکار امور اداری. طبق گفته ی نوبخت آیا حقوق من که زیر دو میلیون هست بیشتر از ده درصد یعنی ۱۸ درصد اضافه میشه یا همون ده درصد؟؟؟

 • باید حقوق معلمان حداقل ۳۰ درصد افزایش پیدا کند تا ذرهای از اختلاف وحشتناک دریافتی با سایر کارمندان جبران پیدا کند اقای وزیر مامنتظر اقدام عملی شما در اینباره هستیم لطفا در دولت از حق ما قاطعانه دفاع و تقاضای افزایش ۳۰ درصدی حقوق کنید منتظر شنیدن این خبر هستیم اقای وزیر.

 • همکاران فرهنگی عزیز ده درصد حقوق زیاد میشه هشت درصد ازش رو با عناوین مختلف که در کسورات فیش حقوقی میتوانید رویت کنید کم میکنند و فقط دو درصد حقوق عملا زیاد میشود که در مجموع در برابر تورم صد درصدی موجود هر سال بدبخت تر میشویم متاسفانه

 •  سخنگوی دولت جناب نوبخت گفته بود افزایش حقوق کارمندان دولت در فروردین ماه در فیش حقوقی آنها قابل مشاهده خواهد بود. که قابل مشاهده نشد ………………

 • باسلام
  بنده جانباز با۳۱ سال سابقه بازنشسته شدم ولی حکم بازنشستگی ام را بامیانگین دوسال اخر زده اند ایا اشتبا نکرده اند

  • نویسنده

   سلام
   صرفا جانبازانی که با سنوات ارفاقی جانبازان بازنشسته شده باشند حقوق بازنشستگی آنها با میانگین محاسبه نمی شود.

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی