افزایش حقوق نامتعارف یک سازمان و وزارتخانه در ماه های پایانی سال ۹۶/دستگاه های نظارتی ورود کنند

جعفرزاده مطرح کرد:
افزایش حقوق نامتعارف یک سازمان و وزارتخانه در ماه های پایانی سال ۹۶/دستگاه های نظارتی ورود کنند

عض کمیسیون بودجه مجلس، گفت: یکی از سازمان های پر درآمد کشور ۵۰ درصد و یکی از وزارتخانه های اثرگذار ۳۵ درصد در ماه های پایانی سال ۹۶ افزایش حقوق داده تا مشمول مقررات سال ۹۷ نشوند و به عبارتی سر قانون کلاه قانون گذاشته است.
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به انتشار خبری مبنی بر افزایش حقوق برخی دستگاه ها خلاف مقررات، گفت: بنده در ماه پایانی سال ۹۶ به دستگاه های نظارتی و دیوان محاسبات اطلاع دادم که برخی دستگاه ها در حال افزایش حقوق هستند و این افزایش حقوق را در ماه های پایانی سال ۹۶ انجام می دهند تا مشمول مقررات سال ۹۷ نشوند و به عبارتی سر قانون کلاه قانون گذاشته و قانون را دور می زنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مخالف افزایش حقوق نیستم، افزود: آنچه که با آن مخالف هستم تبعیض ناروا است که یک وزارتخانه و یک سازمان و دستگاه کاری را انجام دهد و مابقی از این موضوع مستثنی شده و یا بی خبر باشند.

باید قانون نظام هماهنگ پرداخت حقوق داشته باشیم

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: یکی از سازمان های پر درآمد کشور ۵۰ درصد و یکی از وزارتخانه های اثرگذار در کشور ۳۵ درصد در ماه های پایانی سال ۹۶ افزایش حقوق داده و در احکام اسفند ۹۶ به آن عمل کرده است که این موضوع در سایر دستگاه ها در سال ۹۷ موجب بی انگیزگی، رکود در کار و حس تبعیض ناروا شده است که به نوعی موجب کارشکنی و اخلال در انجام کار مردم می شود.

وی یادآور شد: باید قانون نظام هماهنگ پرداخت حقوق داشته باشیم و متناسب با یک قاعده ای افزایش حقوق دهیم و اینگونه نباشد که یک مرتبه یک دستگاهی افزایش داده و دستگاه دیگر افزایش نداشته باشد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه این افزایش حقوق در ماه پایانی سال در قانون بودجه سال ۹۶ نبوده و به نوعی دورزدن قانون است، تصریح کرد: دستگاه های نظارتی باید به این موضوع ورود کرده و این پرداخت های ناهماهنگ و به دور از عدالت را بررسی کرده و برای تمامی دستگاه ها شفاف سازی کنند./

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

10 دیدگاه

 • حقوق دارایی در آخر سال ۹۶ ۵۰درصد افزایش حقوق داشته و دولت میگه مال پول نداریم حقوق آموزش و پرورش را بدیم این است عدالت در این کشور

 • آقای ایمن آبادی اشکال از شماست برادر وگرنه باید رئس برنامه و بودجه و معاون اول ایشون به مجلس اومده و بخاطر این حس ناامیدی که به سایر کارکنان دادن بازخواست بشن!!!الان همه ی نیروهای آ و پ ناراضی ان به عینه داریم‌میبینیم دیگه معلما از این بی عدالتی و بی انصافی خسته شده و علنا آموزش رو میخوان با ادامه این روند بزارن زمین!!!واقعا شما نماینده های این ملتید حق ناس گردن شماهاست!!!چرا مجوز افزایش ۵۰ درصد میدن به سایر ادارات و زن و بچه های بقیه باید بشینن نگاه کنن؟؟

 • همکاران محترم این افزایشها مربوط به تغییر امتیازات میباشد که در تعدادی از وزارتخانه ها وسازمانها اعمال شده بود. و در ا پ همان رتبه بندی سری اول بود که اعمال شد. شما از کدام ظلم حرف میزنید

 • همکار عزیز ظلم چیه بگین بی عدالتی محض …ببخشین با رتبه بندی چقدر اضافه شد بگو دویست سیصد ولی با پنجاه درصد میدونین چقدر اضافه میشه بعد شما به فیشای ما نگاه کنین بغیر از حقوق چیز دیگه ای رو می بینین؟

 • همکار محترم اقای رضایی
  برای معلمان به جای فوق العاده ویژه رتبه بندی اعمال کردند که با این کار هم کلاه بزرگی سر معلمان گذاشتند زیرا مبالغ فوق العاده ویژه خیلی بیشتر است
  این افزایش هایی که بعضی از سازمان ها جدیدا داشته اند مربوط به امتیاز ها است مثلا حق عائله مندی برای ما ۸۱۰ در حالی که برای انها ۱۲۰۵ شده و…

 • جناب رضایی  رتبه بندی فقط برای حق شغل بود واز ۱۵ تا ۵۰ درصد بود ولی فوق العاده ویژه ۳۵ درصد کل امتیازات حکم بوده است  پس تفاوت زیادی ایجاد شده است.

 • اصلا از کجا معلوم این آقای محترم همکار فرهنگی هستن، از قرار معلوم از بی عدالتیها بیخبرند ببینید در بانکها اداره ثبت برق مخابرات دارایی دانشگاه…چه حقوقهایی وچه مزایایی دارند!!!!

 • سلام بنده فرهنگی با۲۵سال سابقه هستم.اجرای قانون به هیچ وجه بیعدالتی معنا نمیشود.حرف بنده اجرای قانون بود .البته که از تفاوت فاحش دریافتی ها خبردارم. واینکه رتبه بندی هم ارتباطی به این مصوبه ندارد.ولی باید بپذریم که اقدامات این سازمانها راه را برای پیگیزی وزیر و اداره ا پ باز میکند مطمئن باشی که هیچ گاه اداره ما نمیتواند پیش قراول کسب امتیازات سازمانی باشد بگذارید انها به نتیجه برسند تا راه برای شماها در اینده باز باشد.مثل پاداش پایان خدمت که ا پ و دانشگاهها بعداز نفت ومخابرات سابق و دارایی پیگیر تبعیض ناروا شدند همین.از اینکه دو سه روز گذشته جواب ندادم بخاطر فوت یکی از بستگان نبودم

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی