سلام… در پاسخ به دوست عزیز علی آقا باید بگم …

Comment on صدور مجوز ارتقا به رتبه عالی به ادارات کل استانها واگذار گردید by کورش.

سلام… در پاسخ به دوست عزیز علی آقا باید بگم من هم ۸ سال با مدرک کاردانی معاون بودم که این پست رو ازم گرفتن و الان دبیر هستم ولی در شهرستان محل خدمت ما کسانی هستند که به مدرک کاردانی و داشتن رابطه قوی با اداره هنوز معاون هستند….

Recent Comments by کورش

پرسش و پاسخ
با سلام…. بخشنامه در شهرستان محل خدمت ما صادر شده برای اعمال مدرک که قید شده : گواهی نامه موقت مدرک تحصیلی پس از اخذ تاییدیه تحصیلی قابل اعمال است… میخواستم بدونم اخذ تاییدیه از دانشگاه پیام نور چند وقت طول میکشه؟؟؟


جمشید انصاری رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور: جداول مربوط به امتیازات حقوق و مزایا در لایحه دائمی شدن قانون خدمات کشوری بین ۲۰ تا ۵۰ درصد افزایش یافته است
سلام… خبری روی سایت باشگاه خبرنگاران هست در رابطه با جدیدترین شرایط بازنشستگی کارکنان دولت که در یکی از بند های ان ذکر شده دوران تحصیل که به صورت تعهد خدمت قبل استخدام یا حین خدمت در اوقات اداری در مقاطع رسمی اموزشی است جزء سنوات برای بازنشستگی منظور نمی گردد یعنی دوران تربیت معلم که دو سال ما طی کردیم و در حکم کارگزینی هم محاسبه شده برای باز نشستگی حساب نمیشه؟


پرسش و پاسخ
با سلام… من که ورودی ۸۵ تربیت معلم بودم و از سال ۸۷ شروع به خدمت رو شروع کردم هم باید برای سالهای ۸۵ و ۸۶ که تربیت معلم بودم باید بازنشستگی رو پرداخت کنم یا نه؟ چون توی حکم که سنوات برای ما از مهر ۸۵ محاسبه شده…. ممنون


پرسش و پاسخ
سلام آخرین طبقه ای که با مدرک کاردانی گرفته می شود چنده؟
مدرک کارشناسی چنده؟
ممنون


پرسش و پاسخ
سلام ببخشید مجج مزاحم شدم…. با توجه به پاسخ شما به سوال قبلی من خوب به نظر شما اگه دینی و عربی بخونم و مدرک رو بگیرم اداره ابلاغ تدریس این درس رو به من میده؟ چون الان که میگن نمیشه…همینجوری دوست داری بخون….


درباره نویسنده

450مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی