استخدام ۱۸ هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش

استخدام ۱۸ هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به جذب ۱۸ هزار معلم در قالب آزمون استخدامی در سال آینده، گفت: اکثر این جذب مربوط به آموزش ابتدایی است.

رضوان حکیم‌زاده معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش فارس با اشاره به جذب ۱۸ هزار معلم در قالب آزمون استخدامی در سال آینده، اظهار داشت: اکثر این جذب مربوط به آموزش ابتدایی است و اگر روند جذب مطابق برنامه پیش برود امیدواریم این افراد مهرماه کار خود را در مدارس آغاز کنند.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

15 دیدگاه

 • سلام همکار محترم
  تو رو خدا از این اضافه تدریس شاغلان خبری نیست؟؟ والا به خدا خیلی پول لازم هستیم، اگه قرار باشه پرداخت شه چند ماه پرداخت میشه؟؟
  یه خبر بگیرین برامون خواهش میکنم

 • باسلام ماسال ۸۹ باطرح خروج از کلان شهر تهران به نایین رفتیم ولی علی رغم گذشت ۷سال هنوز نه پاداش آنرا ونه یکماه حقوق به عنوان هزینه سفر را پرداخت کردند چرا اینقدر مسئولین وعده می دهند ولی عمل نمی کنند لطفا پیگیری نمائید .هزینه ازدواج سال ۹۴ را هم پرداخت نکردند.

 • سلام. اضافه کار ما هنوز تو ابلاغ نیومده. آیا ممکنه به ما پرداخت نشه؟ آخه همه جا صادر شده اما اینجا میگن باید مجوز از استان بگیریم.

 • با سلام شکوهی هستم نیروی اداری مرودشت فارس دقیقا یک سال است که اضافه کارافراد شاغل در اداره را پرداخت نکرده اند این در حالی است که افراد شاغل در وزارت خانه تمام و کمال اضافه کاری و امتیازات دیگر را سر وقت دریافت نموده اند .

  • نویسنده

   ضمن پوزش
   در روزهای پایانی سال با توجه به حجم کار امور اداری و از طرفی تعداد زیاد سوالات مجبور به غیر فعال کردن پیام می شویم.
   البته افزونه سایت نیز مشکل دارد

 • باسلام اینکه خدمات کشوری تمدید شد یعنی پس امسال افزایش حقوق نداریم اون ۲۰ تا ۵۰ درصدی که صداش بلند شد؟…………………………

 • سلام وقتتون بخیر..اینک نوشتید استخدام مربوط ب آموزش ابتدایی..منظورتون فقط پذیرش این رشته هست یا هرکسی فرصت شرکت رو داره و باید بعد از پذیرش در مقطع ابتدایی آموزش را برعهوه گیرد..

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی