اختصاص ۵ هزار میلیارد تومان پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: در بودجه سال ۹۷، ۵ هزار میلیارد تومان برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۹۷ در نظر گرفته شده است که این موضوع در کمیسیون تلفیق تصویب شده و باید در مجلس به تصویب نهایی برسد.
به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری فارس، فاطمه سعیدی عضو کمیسیون آموزش مجلس در برنامه پرسشگر در خصوص «راهکارهای مجلس در کمک به افزایش بودجه آموزش و پرورش»، اظهار داشت: متأسفانه گاهی اوقات بودجه‌هایی که برای آموزش و پرورش اختصاص پیدا می‌کند، به طور صد درصد تخصیص داده نمی‌شود و این موضوع به دولت برمی‌گردد که نتوانسته است بودجه را تأمین کند.
وی با اشاره به بودجه سال ۹۷ آموزش و پرورش، افزود: این اطمینان را می‌دهیم تا تمام تلاش خود را انجام دهیم تا آموزش و پرورش در سال ۹۷ حال و هوای بهتری پیدا کند اما باید گفت متأسفانه آموزش و پرورش اولویت اول حکومت نیست؛ در حالی که باید بدانیم اگر می‌خواهیم به توسعه پایدار برسیم، باید آموزش و پرورش بدون دغدغه داشته باشیم.

عضو کمیسیون آموزش مجلس تصریح کرد: در بودجه سال ۹۷ مصوباتی در خصوص نوسازی، تجهیز و هوشمندسازی مدارس داشته‌ایم؛ ضمن اینکه ۵ هزار میلیارد تومان برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۹۷ در نظر گرفته شده است که این موضوع در کمیسیون تلفیق تصویب شده و باید در مجلس به تصویب نهایی برسد.
سعیدی تأکید کرد: آموزش و پرورش را یکی از وزراتخانه های کابینه نمی‌دانم، بلکه باید همه وزارتخانه‌ها آموزش و پرورش را از خود بدانند.

منبع : خبرگزاری فارس

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

12 دیدگاه

دیدگاهها بسته شده.

 • سلام. چرا ساعات اضافه کار تا الان تو ابلاغ امسال نیومده؟ هر سال تا آذر ماه ابلاغ موظف و اضافه کار زده شده بود.

  • نویسنده

   ابلاغ غیر موظف در همه مناطق صادر شده است
   احتمالا منطقه شما بیش از سقف تعیین شده ابلاغ غیر موظف صادر کرده است و باید مجددا درخواست مجوز از استان نماید
   از کارشناس آموزش مربوطه منطقه علت را جویا شوید

 • من واقعا از این ازمونی که قراره گرفته بشه از پیمانی ها نگرانم، اصلا نمیزارن یه نفس راحت بکشیم، نظر شما چیه، ازمون قبول نشیم چی میشه؟ و اینکه زمان و منابع ازمون مشخص هست؟ اگه اطلاعی داشتین لطفا بزارید تو سایتتون
  ممنونم

  • نویسنده

   معمولا آزمون سختی نیست
   چون آزمون رقابتی نمی باشد
   اگر فردی قبول نشود پیمانی می ماند و هیچ اتفاقی نمی افتد

 • باسلام و احترام، آزمون مربوط به پیمانی ها چه زمانی است؟ منابع را مشخص می کنند؟ آیا بعد از قبولی در آزمون بلافاصله رسمی میشویم یا باز ….
  ممنونم

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی