ضوابط تعیین و پرداخت پاداش پایان سال ۱۳۹۶ (عیدی) کارکنان دولت (تصویبنامه هیأت وزیران)

ضوابط تعیین و پرداخت پاداش پایان سال ۱۳۹۶ (عیدی) کارکنان دولت (تصویبنامه هیأت وزیران)

پاداش پایان سال ۱۳۹۶ کارکنان دولت مبلغ ثابت ۸ میلیون و ۴۷۵ هزار ریال تعیین شد.

هیئت وزیران در جلسه امروز خود که به ریاست حجت­ الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس جمهوری برگزار شد، به دستگاه­ های اجرایی، نیروهای مسلح، نیروی انتظامی و قوه قضاییه و سایر دستگاه­ های اجرایی مشمول قوانین خاص اجازه داد به کارمندان خود (اعم از رسمی، ثابت، پیمانی، خرید خدمت، قراردادی و موقت)، اعضای هیئت علمی دانشگاه ­ها و مؤسسات آموزش عالی و تحقیقاتی و قضات که بطور تمام وقت اشتغال به کار دارند، مبلغ ثابت ۸ میلیون و ۴۷۵ هزار ریال به نسبت مدت خدمت تمام وقت در سال ۱۳۹۶ به عنوان پاداش آخر سال (عیدی) در بهمن ماه سال جاری از محل بودجه مصوب دستگاه­ های اجرایی پرداخت نمایند.

پرداخت پاداش آخر سال (عیدی) به کارکنان خرید خدمت، قراردادی و موقت به نسبت خدمات تمام وقت آنان در سال ۱۳۹۶ بوده و در هر حال میزان عیدی این­گونه افراد از ۵۰ درصد رقم مذکور کمتر نخواهد بود.

علاوه بر این، میزان پرداخت پاداش آخر سال (عیدی) بازنشستگان، مستمری بگیران، حقوق وظیفه از کارافتادگی، حقوق وظیفه وراث مستخدمین متوفای مشمول صندوق­ های بازنشستگی و صندوق معذوریت و از کارافتادگی جهاد کشاورزی، صندوق­ های بازنشستگی نیروهای مسلح و نیروی انتظامی و سایر صندوق­ های بازنشستگی و نیز شهدا و جانبازان از کار افتاده کلی نیز مبلغ ۸ میلیون و ۴۷۵ هزار ریال از محل بودجه مصوب صندوق بازنشستگی یا دستگاه اجرایی ذیربط قابل پرداخت است.

لازم به ذکر است خدمت نیمه وقت بانوان از لحاظ اجرای این تصویب­نامه، تمام وقت محسوب می­ شود و معلمان حق ­التدریس نیز نسبت به ساعات تدریس مشمول این تصویب ­نامه خواهند بود.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

26 دیدگاه

 • سلام،در مورد افزایش پلکانی حقوق سال آینده آیا چنین چیزی امکان پذیر هست،منظورم اینه که آیا میشه ضریبهای حقوقی مختلف در احکام تعریف کرد؟؟
  ممنون از پاسخگوییتون

  • نویسنده

   ضریب برای همه ثابت است
   ارقامی تحت عنوان حداقل دریافتی و … در نظر گرفته می شود

 • با سلام
  امسال مورخه ۹۶/۹/۶ بنده به رتبه ارشد ارتقا می یابم همینطور یک طبقه دیگر هم با توجه به سنوات خدمتی
  آیا طبقه ای که امسال برای همه کارکنان لحاظ شده جدا از طبقه سنواتی هست ؟یعنی بنده علاوه بر رتبه شغلی به طبقه بالاتر ارتقا می یابم؟

 • سلام. مسجدسلیمان هنوز برا ثبت ساعات اضافه کار اقدامی نکردند. میگن که از استان فقط ۵۰۰ ساعت اختصاص دادند که خیلی کمه در مقایسه با مقداری که همکارا گرفتند. سوالم اینه که مگه باید استان تعیین کنه که چند ساعت بدن؟ تکلیف چیه؟

  • نویسنده

   سقف ساعت حق التدریس برابرقرارداد منعقده بین ادارات مناطق و ادارات کل مشخص می شود
   مجموع ساعت حق التدریس برابر دبیر موجود و ساعت نیاز مشخص می شود

 • با سلام،با ارائه مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد چند امتیاز یا مبلغی به حکم اضافه می شود با۱۳۰۰۰امتیاز حکم،
  فرمول محاسبه ای دارد ؟

  • نویسنده

   رتبه و درصد بدی آب و هوا کمتر توسعه یافته در اعمال مدرک کارشناسی ارشد موثر است

  • نویسنده

   بخشنامه چنین مطلبی را تصریح کرده است
   ولی اختلاف نظر وجود دارد
   چون در آموزش و پرورش همه دبیر یا آموزگار هستند و عده ای تغییر پست از مدیریت مدارس به دبیری را تنزل نمی دانند

 • سلام و عرض ادب و احترام

  میخواستم بدونم افزایش حقوق برای سال اینده شامل حال نیروهای خدمتگزار که حقوق اکثرشون زیر یک و نیم میلیون هست ، چند درصد هستش؟؟؟؟ دوما حداقل حقوق برای سال اینده مشخص شده است یا نه؟؟؟ یکی از همکاران میگفتن احتمالش هست مثل حقوق بازنشستگان که اوایل امسال یهو یه مبلغی اضافه شد ، سال اینده برای خدمتگزاران هم همین اتفاق بیفتد. آیا صحت دارد این صحبت یا خیر ؟؟؟

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی