متاسفانه برخی از مشکلات بوجود آمده برای همکاران بخاطر همکارانی …

Comment on کسورات معلمان حق التدریس تمام وقت تا پایان سال جاری بر اساس حکم آزمایشی محاسبه می گردد by .

متاسفانه برخی از مشکلات بوجود آمده برای همکاران بخاطر همکارانی هست که در امور اداری کار می کنند.
زمانی که سوابق سربازی و حق التدریس رو به احکام اضافه می کردن می گفتن حق بیمه رو اصلا پرداخت نکنید چون این مبلغ رو اگر زمان بازنشستگی هم پرداخت کنید دقیقا همینن مقدار می شه. پس به نفع شماست بعدا پرداخت کنید.
ولی الان با تغییر قوانین بسیاری از همکاران حتی در جریان این مسائل نیستند و با خودشون فکر می کنند که این موارد مربوط به ما نیست.
اموراداری ما اطلاعیه زده تا ۳۰ بهمن مراجعه کنید. تازه اگر صندوق بازنشستگی قبول کنه.
تامین اجتماعی هم قوانین خاص خودش رو داره و مشکلات بیشتری داره.
من از شما همکار امور اداری که واقعا به روز هستید خواهش می کنم در صورت امکان یک پست جداگانه بزارین و به همکاران کمک کنید که چکار کنند. مخصوصا در مورد تامین اجتماعی. چون در صورتی که آموزش و پرورش این مسئله رو حل نکنه بعدا همکارا مجبور به شکایت خواهند شد و اونوقت آموزش و پرورش با تامین اجتماعی طرف می شود. البته یکی از کارکنان تامین اجتماعی قبلا به من گف اگر مدارکی دارید بیارید ما به زور حق بیمه شما رو خواهیم گرفت.
با تشکر

Also Commented

کسورات معلمان حق التدریس تمام وقت تا پایان سال جاری بر اساس حکم آزمایشی محاسبه می گردد
باسلام باسابقه حق التدریس ۳۲سال درآموزش وپرورش کار کردم دوسال اخر از حقوق من بازنشستگی کسر نشد زمان بازنشستگی صندوق اعلام کرد که دوسالی که ازمن کسر نشده را یک جا باید پرداخت نمایم که حدود ۸ میلیون تومان شد این راهم از من کسر کردند که با مبلغ حق التدریس ۱۲ میلیون شد خواهشمند است راهنمایی بفر مایید


کسورات معلمان حق التدریس تمام وقت تا پایان سال جاری بر اساس حکم آزمایشی محاسبه می گردد
بنده درسال ۶۵تا ۶۷ حق التریس بودم امسال بازنشسته شده ام اما سابقه حق التدریس را با نرخ ۲۳٫۵از من کسرکرده اند ومبلغ ۴میلیون وهشتصد هزار تومان از بنده دریافت نمودند با توجه به بخشنامه جدید تکلیف بنده چیست ۰


کسورات معلمان حق التدریس تمام وقت تا پایان سال جاری بر اساس حکم آزمایشی محاسبه می گردد
من به تامین اجتماعی مراجعه کردم و از اونها سوال کردم که من در آموزش و پرورش مدتی حق التدریس تمام وقت بودم ولی آموزش و پرورش حق بیمه رو پرداخت نمی کنه.
اونها گفتن مدارک تون رو بیارید ما بررسی می کنیم و ممکن است مدتی طول بکشه.
در صورت تایید تمام حق بیمه رو باید آموزش و پرورش به روز پرداخت کنه(یعنی حتی سهم کارمند رو)
آیا تا حالا کسی این کار رو انجام داده؟


Recent Comments by

مصوبه افزایش حقوق کارکنان سازمان امور مالیاتی
در طول سالی که گذشت ، بارها سوالات مختلف اداری که برامون پیش میومد رو از شما میپرسیدیم و شما هم با صبر و حوصله ی تمام پاسخگو بودید. واقعا جا داره از زحمات شما و تلاشتون در امر یاری رساندن به جامعه ی فرهنگی کشور تشکر کنم.. ان شاا… خداوند بهتون سلامتی و برکت عطا کنه.. و پیشاپیش هم سال نو رو خدمتتون تبریک میگم .. مطمینا پاداش کارشما که با دلسوزی پاسخگوی سوالات ما بودید در نزد خداوند محفوظ هست.. موفق باشید همکار گرامی..


طبقه و رتبه
سلام ببخشید افزایش حقوق زیر یک ونیم میلیون در سال ۹۷ چقدره و هزینه سفر ما رو که در سال ۹۳ انتقال گرفتیم کی پرداخت میکنند.


مصوبه افزایش حقوق کارکنان سازمان امور مالیاتی
روزتون بخیر، ما امروز مدرسه رفتیم حتی یه نفر دانش اموز هم نیومده بود.. ولی از اداره میگن نه معلما حتما باید بیان مدرسه!!! اخه دو روز مونده به عید وقتی هم دانش اموزا نمیان ، ما بریم در و دیوار رو نگاه کنیم؟؟!!!!! میگن بازرس از اداره کل میاد غیبت میزنه…. حالا میخوام ببینم این غیبتا با غیبتای در طول سال فرقی داره ؟ که اینقد تاکید میکنن غیبت نکنید این روزا؟!


مصوبه افزایش حقوق کارکنان سازمان امور مالیاتی
سلام
ببخشید برای درخوست معاون اجرایی به چه کسی باید مراجعه کنم؟


پرسش و پاسخ
با سلام میخواستم بدونم درصد فوق العاده مناطق کمتر توسعه یافته و بدی آب و.هوا با مدرک لیسانس نسبت به مدرک فوق لیسانس تفاوت داره؟ در حال حاضر برای بنده با مدرک لیسانس درصد مناطق کمتر توسعه ۱۲درصد هستش.


درباره نویسنده

362مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی