بطحائی: برای افزایش حقوق فرهنگیان قانون باید تصویب شود


شرط بطحائی برای افزایش حقوق فرهنگیان: باید قانون تصویب شود

وزیر آموزش و پرورش گفت: هرگونه افزایش حقوق در بخش‌ها و وزارت‌خانه‌های مختلف از جمله وزارت آموزش و پرورش منوط به تصویب قانون و قانون‌گذار است.

سید محمد بطحایی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: در این زمینه برای وزارت آموزش و پرورش به صورت خاص، بحثی برای افزایش حقوق معلمان و فرهنگیان وجود ندارد.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: موضوع رتبه‌بندی فرهنگیان با هدف ارتقاء کیفیت و شایستگی معلمان و فرهنگیان در دستور کار وزارت آموزش و پرورش است و بر اساس آن تصمیم‌گیری‌هایی انجام خواهد شد.

بطحایی خاطرنشان‌کرد: بر اساس قانون برنامه ششم در موضوع رتبه‌بندی فرهنگیان که با هدف ارتقاء کیفیت و شایستگی‌های معلمان اجرایی می‌شود، تغییراتی نیز در نظام پرداخت حقوق به معلمان رخ خواهد افتاد.

 موضوع رتبه‌بندی فرهنگیان با هدف ارتقاء کیفیت و شایستگی معلمان و فرهنگیان در دستور کار وزارت آموزش و پرورش است و بر اساس آن تصمیم‌گیری‌هایی انجام خواهد شد.

بر اساس قانون برنامه ششم در موضوع رتبه‌بندی فرهنگیان که با هدف ارتقاء کیفیت و شایستگی‌های معلمان اجرایی می‌شود، تغییراتی نیز در نظام پرداخت حقوق به معلمان رخ خواهد افتاد.

امور اداری:البته شایان ذکر است پیگیری مصوباتی مانند افزایش حق شغل تا ۵۰ درصد و یا برقراری فوق العاده ویژه برای معلمان می تواند بخشی از مشکلات را رفع نمود.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

5 دیدگاه

  • قراربودشورای حقوق ودستمزددرموردافزایش حقوق کارمندان کمتربرخوردارتشکیل جلسه بدهدکه گویاپس ازدوسال هنوزتشکیل جلسه نداده!شایدهم رفتن گل بچینن….وزارتخانه های زیادی دوسه سال است افزایش های فوق الذکررالحاظ کرده اند

  • جناب بطحایی .از طلا بودن پشیمانیم پشیمان.. مرحمت فرموده ما را مس کنید .افزایش حقوق پیشکش با بازنشستگی پیش از موعد مواافقت کنید .خیلی وقتها از معلم بودن خودم شرمنده ام.

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی