بطحائی: برای افزایش حقوق فرهنگیان قانون باید تصویب شود


شرط بطحائی برای افزایش حقوق فرهنگیان: باید قانون تصویب شود

وزیر آموزش و پرورش گفت: هرگونه افزایش حقوق در بخش‌ها و وزارت‌خانه‌های مختلف از جمله وزارت آموزش و پرورش منوط به تصویب قانون و قانون‌گذار است.

سید محمد بطحایی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: در این زمینه برای وزارت آموزش و پرورش به صورت خاص، بحثی برای افزایش حقوق معلمان و فرهنگیان وجود ندارد.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: موضوع رتبه‌بندی فرهنگیان با هدف ارتقاء کیفیت و شایستگی معلمان و فرهنگیان در دستور کار وزارت آموزش و پرورش است و بر اساس آن تصمیم‌گیری‌هایی انجام خواهد شد.

بطحایی خاطرنشان‌کرد: بر اساس قانون برنامه ششم در موضوع رتبه‌بندی فرهنگیان که با هدف ارتقاء کیفیت و شایستگی‌های معلمان اجرایی می‌شود، تغییراتی نیز در نظام پرداخت حقوق به معلمان رخ خواهد افتاد.

 موضوع رتبه‌بندی فرهنگیان با هدف ارتقاء کیفیت و شایستگی معلمان و فرهنگیان در دستور کار وزارت آموزش و پرورش است و بر اساس آن تصمیم‌گیری‌هایی انجام خواهد شد.

بر اساس قانون برنامه ششم در موضوع رتبه‌بندی فرهنگیان که با هدف ارتقاء کیفیت و شایستگی‌های معلمان اجرایی می‌شود، تغییراتی نیز در نظام پرداخت حقوق به معلمان رخ خواهد افتاد.

امور اداری:البته شایان ذکر است پیگیری مصوباتی مانند افزایش حق شغل تا ۵۰ درصد و یا برقراری فوق العاده ویژه برای معلمان می تواند بخشی از مشکلات را رفع نمود.

درباره نویسنده

493مطلب نوشته است .

۵ Comments on “بطحائی: برای افزایش حقوق فرهنگیان قانون باید تصویب شود”

 • کارمند wrote on ۲ دی, ۱۳۹۶, ۱۹:۲۳

  آقا فقط زیاد افزایش حقوق ندید که ازخوشحالی سکته کنیم

 • سید wrote on ۲ دی, ۱۳۹۶, ۲۲:۱۰

  اینهمه بریز و بپاش نکنید کسر بودجه میارید

 • ناشناس wrote on ۲ دی, ۱۳۹۶, ۲۲:۳۰

  ایول

 • دلفانی wrote on ۴ دی, ۱۳۹۶, ۱۱:۵۰

  قراربودشورای حقوق ودستمزددرموردافزایش حقوق کارمندان کمتربرخوردارتشکیل جلسه بدهدکه گویاپس ازدوسال هنوزتشکیل جلسه نداده!شایدهم رفتن گل بچینن….وزارتخانه های زیادی دوسه سال است افزایش های فوق الذکررالحاظ کرده اند

 • عین اله روحی wrote on ۵ دی, ۱۳۹۶, ۲۳:۳۶

  جناب بطحایی .از طلا بودن پشیمانیم پشیمان.. مرحمت فرموده ما را مس کنید .افزایش حقوق پیشکش با بازنشستگی پیش از موعد مواافقت کنید .خیلی وقتها از معلم بودن خودم شرمنده ام.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی