فرم محاسبه سنوات حق التدریس پاره وقت

لینک دانلود فایل

فایل صرفا جهت راهنمایی می باشد.

درباره نویسنده

352مطلب نوشته است .

۱۲ Comments on “فرم محاسبه سنوات حق التدریس پاره وقت”

  • امورامور اداری wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۶, ۱۶:۱۹

    با سلام آیا تابستان هم محاسبه می شود

    View Comment
  • اموراداری wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۶, ۱۷:۱۰

    خیر
    در شیت اول اطلاعات را وارد کنید
    سپس با انتخاب شیت دوم پایین صفحه میزان سابقه و مبلغ را مشاهده نمایید
    البته این فایل تعطیلات عید را نیز محاسبه نمی کند

    View Comment
  • شهاب wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۶, ۱۶:۲۱

    باسلام ده درصدی که سال ۹۷ اضافه میشه رو چگونه حساب کنیم؟ مبلغ حکم و در ده درصد ضرب کنیم ؟

    View Comment
  • اموراداری wrote on ۲۸ آذر, ۱۳۹۶, ۱۷:۱۲

    اگر تصویب شود به جز تفاوت تطبیق سایر بندها ۱۰ درصد افزایش خواهند داشت

    View Comment
  • علی wrote on ۳۰ آذر, ۱۳۹۶, ۱۵:۲۸

    سلام تامین اجتماعی زیر بار این بخشنامه و قانون نمیره همکارانی که پرونده بردند تامین اجتماعی کماکان بعنوان شکایت از اموزش و پروش در حال پیگیری میباشند چون بخشنامه ای از طرف سازمان تامین اجتماعی به استانها ابلاغ نشد خواهشا پیگیری نمایید

    View Comment
  • حسین مهدیخانی wrote on ۲ دی, ۱۳۹۶, ۲۲:۴۲

    سلام وخسته نباشید اینجانب برای احتساب سنوات نزدسازمان تامین اجتماعی درسال ۹۳دادخواست داده که درنهایت رای بدوی صادر واموزش وپرورش ملزم به پرداخت حق بیمه شده بودولی متاسفانه درمرحله تجدیدنظر باتوجه به تصویب قانون احتساب سنوات حق التدریس دادگاه تجدید نظر رای بدوی رابه استناد قانون جدید احتساب سنوات حق التدریس باطل کرد.،ایجانب بامراجعه به تامین اجتماعی خواستار محاسبه وپرداخت سنوات شدم ولی متاسفانه تامین اجتماعی از اجرای قانون تفره می رور وابراز میکند که چنین قانونی به ما ابلاغ نشده است،لطفا مرا راهنمایی کنید که چه کارکنم

    View Comment
  • اموراداری wrote on ۲ دی, ۱۳۹۶, ۲۳:۰۴

    مشکل برای تمامی همکاران مشمول تامین اجتماعی است و تا کنون تامین اجتماعی از اجرای قانون سرباز میزند.

    View Comment
  • مریم wrote on ۳ بهمن, ۱۳۹۶, ۱۵:۳۱

    سلا م خسته نباشید من از سال ۷۵ حق التدریس بودم و۱۲ ساعت ابلاغ داشتم سال های اولیه مربی بهداشت بعدا هنر اموز شدم الان بعد از ۲ ماه از پرداخت حق بیمه از اداره تماس گرفتن گفتن سال هایی که مربی بهداشت بودید به حسابتون نمیاد اشتباه شده در صورتی هیچ جایی از بخشنامه احتساب سنواب از این موضوع که مربیان بهداشت با ۱۲ ساعت کار  در هفته محاسبه نشود  وجود نداره میگن اداره کرمان این طوری برداشت کرده شما باید وجه از سازمان بازنشستگی استرداد کنی ایا این درسته یانه چه فرقی بین مربی و دبیر وجود داره ایا استان ما سر خود میتواند تصمیم بگیره کجا باید مراجعه کنم  مممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

    View Comment
  • اموراداری wrote on ۳ بهمن, ۱۳۹۶, ۱۷:۲۶

    چنانچه حقوق از منابع دولتی دریافت کرده باشید و ابلاغ رسمی اداره را داشته باشید به نظر قابل محاسبه می باشد

    View Comment
  • پیرهادی wrote on ۷ بهمن, ۱۳۹۶, ۱۳:۵۰

    در ارتباط با ” قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش” مصوب ۱۶/۱/۱۳۹۶ مجلس شورای اسلامی
    سوالات ذیل مطرح می باشد:
    ۱) آیا این مصوبه با اصل ۲۹ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد؟
    ۲) آیا با تصویب این قانون ، باید ماده ۸۵ قانون استخدامی کشور ملغی شده تلقی گردد ؟
    ۳) اگر بیمه نکردن معلمین توسط وزارت آموزس و پرورش را اقدامی غیر قانونی ندانیم تکلیف برخی از مواد قانون کار از جمله مواد ۱ ، ۲ ، ۱۴۸ ، ۱۸۳ این قانون و همچنین ماده ۳۶ قانون تامین اجتماعی چیست ؟

    View Comment
  • مریم wrote on ۸ بهمن, ۱۳۹۶, ۱۹:۲۰

    باسلام عذر خواهی میکنم مجدد مزاحمتون شدم ابلاغ رسمی دارم ولی میگن حق التدریس هایی که  قبل از سال ۸۴ مربی بهداشت  بودند جز طبقه بندی مشاغل به حساب نمیایند لطفا شماره مسقیم امور اداری وزارت برام میفرستید یا کسی هست که جوابگو باشه که من بتوانم با ایشون تماس بگیرم   تشکر از لطف شما

    View Comment
  • اموراداری wrote on ۹ بهمن, ۱۳۹۶, ۸:۲۰

    در تلگرام منتظر پاسخ باشیدomoreedary@

    View Comment

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی