نام نویسی وام ۴ میلیون تومانی برای بازنشستگان؛ از هفته دوم مهر

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری هفته دوم مهر را آغاز ثبت نام از بازنشستگان دولت برای اعطای وام ۴ میلیون تومانی اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ محمود اسلامیان در حاشیه رونمایی از تندیس بازنشسته نمونه کشوری گفت: ١٢۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت وام به بازنشستگان پیش بینی شده است متقاضیان درخواست برای ثبت نام می‌توانند از طریق سامانه صندوق بازنشستگی کشوری اقدام کنند.

وی با بیان اینکه هم اکنون هریک از بازنشستگان می توانند هر ۵ سال یک بار از تسهیلات بانکی بهره مند شوند به افزایش چند برابری اعتبارات پیش بینی شده در این حوزه اشاره کرد و گفت: در سال های گذشته با توجه به محدودیت اعتبارات هریک از بازنشستگان فقط یک بار می توانستند وام دریافت کنند.

اسلامیان تعداد افرادی را که سال گذشته وام ٣ میلیونی دریافت کرده اند ٢۵۰ هزار نفر برشمرد و افزود: در این مرحله صندوق بازنشستگی کشوری به ٣۰۰ هزار نفر از بازنشستگان تحت پوشش وام ۴ میلیون تومانی پرداخت می کند.

وی همچنین به اجرای طرح فروش انواع محصولات ایران خودرو به بازنشستگان در قالب لیزینگ اشاره کرد و گفت: در این طرح که نخستین بار اجرایی می شود قرار است به ١۰۰۰ نفر از بازنشستگان متقاضی، برای خرید خودرو تا سقف١٧ و نیم میلیون تومان با ده درصد بهره ٣۶ ماهه و با ١٢ درصد بهره ۴٨ ماهه تسهیلات پرداخت شود.

اسلامیان با بیان اینکه تاکنون ۴٣ هزار نفر بازنشستگان دولت برای خرید خودرو با تسهیلات پیش بینی شده در قالب لیزینگ ثبت نام کرده اند تاکید کرد: با توجه به استقبال خود بازنشستگان تلاش خواهیم کرد در مراحل بعدی با سایر خودروسازان تفاهم نامه همکاری امضا کنیم.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

26 دیدگاه

 • سلام
  پس از انتقال من از یک منطقه به منطقه دیگر در نقل انتقالات معلمان و صدور حکم خروج حدود ۲۲۰ هزار از حکم من کم شده
  ایا دلیل خاصی دارد؟

 • میخواستم بدونم آیا بیمه عمر کارکنان اجباریه؟ من درخواست قطع دادم ولی فقط بیمه عمر مکمل رو قطع کردن و میگن که اون یکی بیمه عمر مصوبه و نمیشه قطعش کرد. میخواستم ببینم چنین چیزی درسته؟ چرا بدون اطلاع و رضایت کم میکنن؟ چرا فقط آپ این چیزا رو داره؟

  • نویسنده

   بیمه عمر اجباری است
   نکته این است که نیمی از مبلغ را می باییت دولت پرداخت نماید که در ۳ سال اخیر تمام مبلغ را به علت نبود اعتبار کارمند پرداخت می کند
   البته بیمه بسیارکمک مناسبی به بازماندگان همکاران متوفی می باشد

 • سلام  من تیر امسال ارشد شدم و در شهر یور معوقه سه ماهه قبل را دادند اما دوباره مقرری ماه اول را کم کردن و اردیبهشت یک بار کم شده بود ایا این کار قانونی است

 • سلام
  احکام استخدام قطعی دانشجو معلمان کی زده میشود؟
  از اول مهر مشغول تدریس شده ایم
  فارغ التحصیل هم شدیم

 • سلام ، خواستم بپرسم شما راجب بخشنامه جدید بازنشستگی اطلاعی دارید یا خیر
  ادارات وابسته به درمان و علوم پزشکی دو هفته ست بخشنامه جدیدی دارن که خانمها با ارفاق پنج روز حقوق میتوانند بازنشست بشن، یعنی بیست سال خدمت با بیس و پنج روز خقوق و بیست و پنج سال خدمت با سی روز حقوق بازنشست خواهند شد
  آیا این بخشنامه در آموزش،و پرورش هم العلام خواهد شد؟

 • با سلام
  آیا از صدور احکام مربوط به ایثارگران(برخورداری از یک مقطع تحصیلی بالاتر برای رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه جبهه) خبری هست؟ نیمه ی دوم سال اجرایی می شود؟ لطفا با صراحت پاسخ بدید! متشکرم

  • نویسنده

   فعلا خبری نیست
   چون حدودا ۴۰ هزار نفر را در برمی گیرد و منتظر تامین اعتبار است

 • سلام
  ایا کسانی که در اضطراری منتقل شده اند اینماه حقوق دریافت میکنند؟
  چون اداره میگوید احکام و ابلاغ حالا حالا صادر نمیشود.

 • آیا حق التدریس پرداخت میشه؟ اینجا دارن فشار میارن برا گرفتن اضافه کار. اگه قراره مثل قبل باشه حداقل نگیریم

 • سلام بزرگوار ، اگر زحمت نیست راجب بیمه عنر ،مبلغ آن و چگونگی دریافتش شرحی بنویسید ، واقعا کسی مانند من اصلا نمیداند چطور خانواده ام راهنمایی کنم که بعد از من بیمه عمر را دریافت کنند

  • نویسنده

   بیمه عمر در حال حاضر مشتمل بر بیمه عمر احباری و ببمه عمر تکمیلی می باشد
   معمولا همکاران با مراجعه به اداره نسبت به تکمیل فرم تقسیم سهم بیمه اقدام می نمایند که چنانچه فرم مذکور پر نشده باشد بیمه عمر پس از فوت برابر برگ انحصار وراثت تقسیم می گردد.
   البته ورثه پس از فوت باید مدارک لازم را به ادرات ارائه نمایند

 • سلام روز بخیر همکار عزیز
  الان از اداره فشار میارن که اضافه تدریس برداریم ایا به نظر شما حق الزحمه ماهانه پرداخت خواهد شد یا باز خواهد موند برا سال اینده ؟ 

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی