آدرس غلط درباره افزایش حقوق معلمان به رئیس جمهور داده‌اند

‌ 💢سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس در گفت‌وگو با فارس:
🔸آدرس غلط درباره افزایش حقوق معلمان به رئیس جمهور داده‌اند
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به صحبت‌های شب گذشته رئیس جمهور پیرامون افزایش ۲ برابری حقوق معلمان گفت: این گونه اظهارات پاک کردن صورت مسئله است و باید بگویم گزارش غلط به رئیس جمهور داده شده است.

میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، با اشاره به صحبت‌های شب گذشته رئیس جمهور پیرامون افزایش ۲ برابری حقوق معلمان، اظهار داشت: اگر چنین آماری درست باشد با توجه به حقوق افراد عضو هیأت علمی و سایر کارمندان دولت این افزایش باز هم بسیار ناچیز بوده و تفاوت حقوق معلمان با این دو قشر همچنان فاصله زمین تا آسمان است.

🔸وی افزود: معلمان از هیچ‌کدام از مزایایی که سایر کارمندان دولت از آن استفاده می‌کنند بهره‌ای نمی‌برند و علاوه بر آن، حقوق، پاداش و اضافه کار آنها با تأخیر پرداخت می‌شود.

میرزاده اضافه کرد: این گونه اظهارات پاک کردن صورت مسئله است و باید بگویم گزارش غلط به رئیس جمهور داده شده است.
منبع: فارس

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

8 دیدگاه

 • با سلام
  چرا در خصوص حقوق فرهنگیان؛ این همه بوق و کرنا راه می اندارند؟! و چرا این همه آمارهای غلط می دهند؟! با این تبلیغات مسموم کننده نمی توانند بر مشکلات معیشتی فرهنگیان سرپوش بگذارند! چرا مصوبات گذشته در مورد فرهنگیان اجرا نمی شود؟! مثلاً: افزایش ۵۰ درصدی حق شغل؛ افزایش حقوق رزمندگان با حداقل ۶ ماه یابقه ی جبهه که به صراحت در قانون ششم توسعه به آن اشاره شده؛ هم تصویب شده و هم ابلاغ شده!!!! چرا اجرایی نمی شوند؟! مسئولین ذی ربط فردای قیامت در برابر این همه حقوق تضییع شده ی فرهنگیان چه جوابی دارند؟!

 • سلام،آقا آمار غلط چیه؟؟؟
  اینا همش توجیهه متاسفانه،وگرنه همه وضعیت بد معیشت فرهنگیان رو میدونن
  بخدا هممون سرکاریم اساسی با این وعده ها و توجیه های دروغین و بدون منطق….

 • خودمان مقصر هستیم همیشه کوتاه اومدیم چرا سازمانهای دیگه خبری نیس چون اینقد افزایش حقوق داشتن که دیگه نیازی ندارن تازه هنوزم افزایش حقوق دارن هیچ کسی هم اعتراضی نمی کنه معلوم نیس این انجمن صنفی معلمان برای چی تشکیل شده هرچی سرمان بیاد حقمونه
  دود از کنده بلند میشه

 • سلام امور اداری
  لطفا درد دل فرهنگیان به وزیر محترم انتقال بدید!!!! این همه حضرت آقا می بفرمایند عمل؛ پس کو عمل؟؟؟؟ فقط وعده ی فردا و پس فردا و شش ماه دیگه و سال دیگه و …. بسه آقا اینقدر حرف……‌. اگه معیشت معلمان رو سامان بدید بخش عظیمی از مشکلات جامعه حله؛ بخدا همکار دارم که دریافتیش زیر ۳۰۰ هزار تومنه!!!!! والله بعضی وقتا پول نون هم نداره!!!!! مسئولین باید جدی باشن مهرماه هم نزدیکه…… اگه فرهنگیان یه حرکتی کردن بهش سیاسی نگاه میشه!!! بخدا سیاسی نیست؛ همه حرف ما اینه که:
  (( تبعیض بین فرهنگیان و دیگر کارکنان از نظر حقوقی برداشته بشه!!! اصلا آقا قوانین مصوب رو رعایت بکنید؛ چرا نوبت به فرهنگیان که می رسه باید منتظر تامین اعتبار بشینیم؟!!! چهار صباح فرصت خدمت رو که همین فرهنگیان بهتون دادن رو مغتنم بشمارید و یکبار برای همیشه مشکل معیشت اونا رو حل کنید))
  آقا فرهنگیان هم از این ملت هستند!! اونا هم کارمند دولت هستم!!! صبر اونا هم حدی داره!!! زودتر اقدام کنید وگرنه سالهای زیاده که حرف شنیدیم….
  متشکرم – خدا عاقبت همه ما را ختم به خیر کند……

 • سلام عزیزان،به قول آقای مطهری فرهنگیان فقط دوران انتخابات به یاد می افتند آقای رئیس جمهورکه واقعآاین دوره مدیون فرهنگیانه اگه کاری نکنه نهایت بی انصافی طلمه،به این میگن منشور حقوق شهروندی

 • همکار گرامی با سلام و احترام و تشکر بابت وقتی که جهت پاسخگویی به سوالات اختصاص می دهید. سوالی داشتم اینکه همسرم فرهنگی است با توجه به داشتن کودک کم سن و سال و مشکلات اینچنینی آیا قانونی هست که بجای ۲۴ ساعت ۱۲ ساعت موظفی کلاس برود. رشته تربیت بدنی است. اگر چنین قانونی یا وضعیتهای شبیه به آن وجود دارد لطف نمایید توضیح دهید  در صورت وجود چنین قانونی شرایط و وضعیت حقوقی ایشون چطور می شود؟ ممنون

  • نویسنده

   می تواند درخواست خدمت نیمه وقت بدهد که ساعت کار و حقوق و مزایا نصف می شود ولی سابقه بازنشستگی کامل محاسبه می شود
   الته موافقت اداره نیز شرط است

 • در تمام دنیا بالاترین حقوق و مزایا برای معلمانشان در نظر گرفته بخصوص احترام‌‌ استاد یکی از اهداف مسولینشان میباشد و جایگاه ویژه ای برا ی معلمان دارند در صورتیکه مسولین کشور ما به محض اینکه صحبت از همسان سازی میشودبودجه نیست دربیم بدبخت میشیم و هزارها‌ و یک بهانه آورده میشود ، انوقت با این وضعیت تز معلم هزاران خواسته دارند ، بخدا تا معیشت معلم درست نشود مردم باید آگاه باشد که یک‌معلم کارش باید فقط تدریس شود نه اینکه در سر کلاس مرتب به ساعتش نگاه کنپ کی زنگ زده میشود تا برود با‌ماشینش مسافرکشی کندآ یا هر چه زودتر خود را به آژانس برساند‌تا‌شاید یک سرویس‌‌ بیشتر برود ، چون واقعا معلمین ما با این‌حقوقهای دریافتی از ۱۵هر ماه دیگر پولی ندارد پس مجبور است با سیلی صورتش و خانوادهاش را سخ نگدارد ، آنوقت در همین جامعه البته طبق‌اظهارات اکثر مدیران حقوقهای آنچنانی به غبر از!!!!!! ؟؟؟؟؟ به کاذمندان دیگر ادارات میدهند ، نا گفتها بسیار است . من بازنشسته آموزش و پرورش هستم با ۲۸سال خدمت در مناطق و روستاهای مختلف بخداوندی خدا روم نمیشه چنانچه اگر میهمان به منزلم بخواهد بیاید انگار مرگ را جلوی چشمانم می بینم یا اگر فقط یکی از فرزندانم و یا یکی از نوهایم چیزی بعنوان پدر و پدر بزرگ بخواهند آن روز برای من روز نیست ، از وضع معیشت بازنشستگان نپرس که نا گفتنش بهتر است ، البته من دلم از دست این مسولین نارا حت میباشد که ناگفتها راگفتم چه پولهایی را خرج ناکجا آباد میکنند انوقت معلمین و بازنشستگان چه وضعیتی را باید تحمل کنند هر چه قدرهم رهبر محترم تذکر میفرمایند و راهنمایی میکنند و میفرمایند قشر معلم کارشان و راهشان همان راه حضرت محمد (ص) است باید توجه خاصی به این قشر داشته باشید چون دکترها ، مهندسین ،اساتید دانشگاها و تمام افرادی که این مملکت را به پیش میبرند در ابتدا این معلمین هستند که به کودکان می آموزند به کمک و زحمت این قشر است که مثل شمع میسوزند آب میشوند تا دانش آموزان مانند پروانه دور این شمع پریدن و به جلو رفتن را یاد میگیرند که میبینیم که ایران عزیز در دنیا در تمام رشتهای تحصیلی ورزشی و غیره در سکوی اول تا سوم جای میگیرند ، در خاتمه از تمام جامعه فرهنگی و بازنشستگانش تقاضا دارم عذرخواهی این بازنشسته پیر و از کار افتاده را بپذیرند خدای نکرده قصد هیچ توهین به هیچکس را نداشته و ندارم و نخواهم داشت ،با تقدیم احترام ، درد دل یک بازنشسته سالخورده

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی