پرداخت حقوق بازنشستگان تا ظهر پنج شنبه

حقوق بازنشستگان کشوری تا ظهر پنج شنبه پرداخت می شود.
روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری در اطلاعیه ای ضمن عذرخواهی از بازنشستگان و مستمری بگیران این صندوق اعلام کرد: با هماهنگی های انجام شده با سازمان برنامه و بودجه و بانک عامل، حقوق بازنشستگان کشوری حداکثر تا ظهر فردا پنجشنبه به حساب واریز می شود.
صندوق بازنشستگی کشوری باز از تاخیر ایجاد شده برای پرداخت حقوق بازنشستگان این صندوق عذرخواهی می کند

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

6 دیدگاه

 • با سلام و خسته نباشید و تشکر که جوابگوی همکاران هستین.
  امور اداری سوالی که از خدمتتون داشتم اینه که ؛ورودی های سال۸۸ مراکز تربیت که سال ۹۱ به استخدام آموزش و پرورش در آمدیم ،سه سالی که در تربیت معلم بودیم را برای ما سابقه حساب نمیکنن.آیا این قانونیه؟آیا امکان هست که سه سال رو سابقه بزنن؟باید چه جوری و از چه طریقی پیگیر باشیم؟
  ممنون

  • نویسنده

   چون در سال ۸۸ قانون خدمات کشوری اجرا شده بود وازطرفی خلا قانون تعهد خدمت باعث شد تا آموزش و پرورش نتواند که ازافرادی که در تربیت معلم قبول شده تعهد خدمت اخذ کرده وبه استخدام آزمایشی در آورد.
   البته فعلا هیچ راهکاری موجود نمی باشد مگر این که این لایحه ای از طرف دولت و یا طرحی از نمایندگان مجلس در جهت رفع مشکل این همکاران تهیه شود.

 • سلام و خسته نباشین
  بین همکاران بحثه که از مهر آموزش و پرورش میخواد ۲۰درصد رو برای معلمان بزنه.شما که اطلاع دارین این خبر درسته ؟ما امیدوار باشیم؟

 • با سلام خدمت شما .ایا این افزایش ۲۰درصدی اگر اجرایی شود شامل فرهنگیان بازنشسته نیز میشود یا فقط برای شاغلین میباشد.با تشکر

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی