جزییات بخشنامه اعزام معلمان به خارج از کشور

جزییات بخشنامه اعزام معلمان به خارج از کشور

‌ سید علی حسینی؛ سرپرست معاونت مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به اینکه امسال نیز همچون سالهای قبل بین ۲۰۰ تا ۲۵۰ معلم به مدارس خارج از کشور اعزام خواهند شد، از برگزاری آزمون پیش روی این مرکز در پاییز امسال خبر داد.

وی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌هایی که صورت گرفته انشالله آذر ماه ۹۶ آزمون اعزام انجام می‌شود، در همین راستا بخشنامه‌ها تنظیم شده و تا یک ماه آینده به مراکز استانها ارسال خواهد شد.

حسینی با بیان اینکه در بخشنامه آزمون تغییراتی را درمورد رشته‌های تحصیلی و شرایط شرکت‌کنندگان و نحوه برگزاری اعمال شده است، افزود: از آنجا که منطقی نیست؛ هرساله آزمون اعزام برگزار شود، ما از این آزمون باید برای ۲ – ۳ سال آینده، نیروی مورد نیاز را انتخاب، گزینش و استخراج کنیم.

او در پاسخ به این سوال که چه تعداد معلم در آزمون امسال پذیرفته می‌شوند، اظهار داشت: تعداد نیرویی که پذیرفته خواهند شد؛ بستگی به تعداد شرکت‌کنندگان دارد، چرا که از طرفی بر اساس تغییرات صورت گرفته در بخشنامه، همه فرهنگیان حائز شرکت در آزمون نیستند و از طرفی نیز باید دید چه تعداد از همکاران تمایل به شرکت در آزمون دارند و ما به ظرفیتشان نیاز داریم.ضمنا مراحل مصاحبه وسایرموارداضافه شده است

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

9 دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی