بدهی آموزش و پرورش به فرهنگیان چقدر است؟

میزان ۹۷ میلیارد تومان معوقه حق الزحمه امتحانات، ۲۷خردادماه با ابلاغیه رسمی سازمان برنامه‌وبودجه تامین اعتبار شد و واریز کردن آن به حساب معلمان وظیفه قانونی وزارت آموزش و پرورش است.
بدهی آموزش و پرورش به فرهنگیان
بدهی آموزش و پرورش به فرهنگیان ,علی الهیار ترکمن رئیس امور آموزش و پرورش سازمان برنامه‌ و بودجه درباره پرداخت
معوقات فرهنگیان اظهار کرد: از بهمن سال گذشته که مسئله مطالبات فرهنگیان به صورت جدی‌تر مدنظر قرار گرفت،
آموزش و پرورش لیستی از مطالبات به افراد حقیقی و حقوقی را در اختیار ما قرار داد.
وی افزود : مطابق این لیست میزان مطالبات۱۱ هزار میلیارد تومان بود که نحوه تامین اعتبارآن مورد بررسی قرار گرفت.
از این رقم ۶۵ درصد مربوط به مطالبات افراد حقوقی یعنی آنچه که در قالب اجرای قوانین باید در اختیار فرهنگیان قرار می‌گرفت و ۳۵ درصد مربوط به افراد حقیقی بود.

رئیس امور آموزش و پرورش سازمان برنامه‌ و بودجه گفت: تاکنون ۱۰ هزار و ۷۵۰ میلیارد تومان از مطالبات تامین اعتبار شده و فقط دو مورد عمده یعنی حق‌التدریس معلمان شاغل و حق الزحمه امتحانات نهایی باقی مانده است که در جلسه‌ای با وزیر آموزش و پرورش مقرر شد حق الزحمه امتحانات در اولویت باشد.
الهیار ترکمن در برنامه تلویزیونی پرسشگر ادامه داد: میزان ۹۷ میلیارد تومان معوقه حق الزحمه امتحانات، ۲۷خردادماه با ابلاغیه رسمی سازمان برنامه‌وبودجه تامین اعتبار شد و واریز کردن آن به حساب معلمان وظیفه قانونی وزارت آموزش و پرورش است.از میزان معوقات فرهنگیان فقط سه ماه از حق التدریس شاغلان باقی مانده است که برای این مورد باید تامین اعتبارلازم را انجام دهیم.
تسنیم

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

11 دیدگاه

 • الحمدلله که ۱۰۰درصد آلزایمری هستی فرمودین ۳ماه؟؟؟؟؟؟؟ پس فروردین و اردیبهشت و امتحانات خرداد ۹۶ کجا رفت؟نکنه میخواین اینهارا هم موکول کنین به سال بعد به خدا سنگ پای قزوین به روی شما نمیرسه

 • سلام حق التدریس شاغل ۵٫۵ نیم مونده پرداخت کنن ولی اینجا گفته سه ماه جریان چیه؟ تو خبر چند روز پیشتون هم نوشته بود ۵٫۵ بدهی حق التدریس شاغل هست.

 • سلام .من و همسرم شش سال پیش انتقال گرفتیم . بعد از گذشت شش سال هنوز نتوانستیم هزینه سفر و هدیه سفرمون را بگیریم . آیا گوش شنوایی هست . ؟؟؟ یا همه مسئولین آ پ نیاز به سمعک دارند ‌ شش سال عمر یه انسانه می فهمید .؟؟؟؟؟؟

 • بنده کمک هزینه ازدواج دو فرزندم مربوط به سالهای ۹۴و۹۵ را دریافت نکرده ام با توجه به اینکه در بودجه امسال ۱۳۹۶پرداخت ها به روز شده است و کمک هزینه ازدواج درسال۹۶ طبق مصوبه بودجه باید درهمان ماه پرداخت شود دیگر هیچ توجیهی نمی توان برای عدم پرداخت دیون این موارد از سوی آموزش وپرورش وجود داشته باشد!!!!!

  • نویسنده

   پرداخت کمک هزینه ازدواج هر استان مربوط به اداره کل استان مربوطه می باشد
   برخی استانها واریز شده است

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی