رد لایحه بازگشایی مدارس در کمیسیون آموزش

کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز خود به رد لایحه بازگشایی مدارس رای داد.

میرحمایت میرزاده در گفت‌وگو با سادس با اشاره به بررسی لایحه بازگشایی مدارس در جلسه کمیسیون آموزش اظهار کرد: این لایحه با حضور معاونین وزیر آموزش و پرورش مورد بررسی قرار گرفت وآنچه در این لایحه مدنظر قرار گرفته بود در این راستا بوده که در سراسر کشور اول مهر زمان بازگشایی مدارس نباشد و با توجه به شرایط منطقه ای آغاز سال تحصیلی انجام شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش افزود: مباحثی مانند آلودگی هوا، نوع محتوای کتب درسی، برگزاری امتحانات نهایی که در سراسر کشور یکسان است و همچنین زمان کنکور و یا نقل و انتقالات معلمان از موضوعاتی بود که در این جلسه مورد رسیدگی قرار گرفت و نهایتا برداشت اعضای کمیسیون در این بود که این مسئله کار کارشناسی قوی نیاز دارد لذا با رای اکثریت لایحه مذکور رد شد.

وی تصریح کرد: بنابراین کمیسیون آموزش گزارش مربوطه را در اختیار هیأت رئیسه می‌گذارد و تصمیم با هیأت رئیسه مجلس است که آیا در صحن علنی مطرح شود یا خیر.

میرزاده همچنین اظهار کرد: مقرر شد با توجه به اینکه امسال در سال اول اجرای برنامه ششم قرار داریم و همچنین بودجه ۹۶ هم مواردی در خصوص مباحث علمی، آموزشی و تحقیقاتی مورد توجه قرار داده است نامه ای به وزارتخانه‌های علوم، بهداشت و درمان و آموزش و پرورش و همچنین معاونت علمی ریاست جمهوری ارسال شود بر این مبنا که چگونه می‌خواهند این موارد قانونی را اجرایی کنند و همچنین کمیته‌های پنجگانه کمیسیون در این خصوص با وزارتخانه ها جلساتی را ترتیب دهند.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

27 دیدگاه

 • ولی جناب امور اداری شما داشتی قیل انتخابات ب این شایعه دامن میزدین. بخدا همه ما باورمون شده بود . شما مقصر صدرصد هستین. شما که ریز و درشت بخشنامه ها رو میدونین از همه چی خبر داشتی و ما رو سر کار گذاشتی.

  • نویسنده

   ۱- مصوبه افزایش حق شغل تا ۵۰ درصد در اسفند ماه ۹۵ توسط هیات وزیران ابلاغ شد.
   ۲- اخبار زیادی از برخی از نمایندگان در سایتهای مختلف نقل شد.
   ….

 • سلام
  در مورد ۲۰ درصد اینطور که من شنیدم قراره از مهر (مثل رتبه بندی) اعمال شود، جالبه که ۲۰ درصد حق شغله فقط (البته کاملا در حد یه شایعه)
  بهتره کلا این خبر رو فراموش کنیم کارمندان آموزش و پرورش مثل بچه ناتنی هستند همیشه.

  • نویسنده

   افزایش ۲۰ درصد منوط به تامین اعتبار می باشد که تاکنون اعتباری تامین نشده است

 • سلام خدمت شما

  ایا کتاب تالیفی فقط یک سال در فرم پست بندی داخلی تاثیر داره یا نه هر سالمحاسبه میشه امتیازش

  در فرم ارزشیابی فقط همون سال تالیف هست ولی در فرم پست بندی رو سوال دارم

 • با عرص سلام و خسته نباشید و قبولی طاعت و عبادت هاتووون.ایا این ماه هم حقوق در تاریخ ۲۶ و یه صورت هماهنگ پرداخت خواهد شد؟؟؟؟؟

 • همکار گرامی ساده لوح من !!!
  پرداخت حقوق در ۲۶ماه گذشته فقط یک بار برای همیشه بود. العاقل بالاشاره !!!! حالا یه خورده فک کنی متوجه میشی چرا !!

 • با سلام

  راسته میگن مقرری های ماه اول که زمان دکتر احمدی نژاد چند سالی کم نشده بود حالا میخواد همه اونارو کم کنه؟

 • سلام خسته نباشی  استخدام سال ۹۰سابقه خدمت تا ۱-۷-۹۶-۱۵سال و۱ماه و۱۴ روز ازسال ۹۰تاکنون در مناطق کمترتوسعه یافته سال ۹۳ خبره هستم با مدرک فوق لیسانس ،رتبه عالی کی شاملم میشه،ممنون

  • نویسنده

   اگر بعد استخدام وهمچنان در مناطق کمتر توسعه‌ یافته خدمت نمایید
   در تاریخ۹۷/۹/۹با ۷سال و ۲ماه و۸روز تعجیل مشمول ارتقاء به رتبه عالی خواهید شد

 • با سلام خدمت همکار ارحمند
  میبخشید من دانشجوی دکتری هستم ترم اخر. با مدرک لیسانس استخدام شدم و مدرک ارشدم رو هم اعمال کردند. ایا مدرک دکتری برام اعمال میشه یا نه ؟و چقدر ب حقوقم اضافه میشه؟ متشکرم از شما که وقت میذارید و پاسخ میدین.

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی