آیا دارندگان کارشناسی ارشد معادل که در امتحانات جامع سازمان …

Comment on آیا مقرری ماه اول پس از ۳۰سال کسر می گردد؟ by سبحان الله کاظمی.

آیا دارندگان کارشناسی ارشد معادل که در امتحانات جامع سازمان سنجش پذیرفته شده اند می توانند مطابق ماده ۱۰۳ قانون مدیریت خدمات کشوری تا ۳۵ سال ادامه خدمت دهند یا خیر ؟

درباره نویسنده

421مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی