ببخشید یعنی از نظر قانونی میتونم توی رشته علوم اجتماعی …

Comment on برگزاری آزمون «گواهینامه دوم» فرهنگیان/ راه‌اندازی مراکز سنجش صلاحیت حرفه‌ای معلمان by کورش.

ببخشید یعنی از نظر قانونی میتونم توی رشته علوم اجتماعی یا رشته ای دیگه ادامه بدهم پس چرا اداره محل خدمتم میگه نمیشه و فرم معلم بهت نمیدیم؟ و میگن اگه مدرکت اعمال نشد به ما مربوط نیست.

کورش Also Commented

برگزاری آزمون «گواهینامه دوم» فرهنگیان/ راه‌اندازی مراکز سنجش صلاحیت حرفه‌ای معلمان
با سلام و تشکر از صبر و حوصله شما….. من کاردانی ادبیات دارم با ۱۱ سال سابقه و تا حالا چندین بار برای ادامه تحصیل ثبت نام کردم ولی به دلایل مختلف نتونستم برم..مثلا اداره محل خدمت می گه فقط باید در رشته ادبیات ادامه تحصیل بدی در صورتی که دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته ادبیات اصلا ثبت نام نداره- پیام نور میگه باید از دیپلم دوباره بخونی و واحدهایی رو که پاس کردی دوباره بگذرونی… دانشگاه فرهنگیان هم کلاس تشکیل نمیشه چون به حد نصاب نمیرسه….. خواهشمندم راهنمایی کنید میتونم توی رشته دیگری مثل مطالعات اجتماعی دانشگاه ازاد ثبت نام کنم؟


برگزاری آزمون «گواهینامه دوم» فرهنگیان/ راه‌اندازی مراکز سنجش صلاحیت حرفه‌ای معلمان
حالا واقعا امیدی به این موضوع هست که من که کاردانی دارم با قبولی در این ازمون از مزایای لیسانس استفاده کنم.


Recent Comments by کورش

صدور مجوز ارتقا به رتبه عالی به ادارات کل استانها واگذار گردید
سلام… در پاسخ به دوست عزیز علی آقا باید بگم من هم ۸ سال با مدرک کاردانی معاون بودم که این پست رو ازم گرفتن و الان دبیر هستم ولی در شهرستان محل خدمت ما کسانی هستند که به مدرک کاردانی و داشتن رابطه قوی با اداره هنوز معاون هستند….


پرسش و پاسخ
با سلام…. بخشنامه در شهرستان محل خدمت ما صادر شده برای اعمال مدرک که قید شده : گواهی نامه موقت مدرک تحصیلی پس از اخذ تاییدیه تحصیلی قابل اعمال است… میخواستم بدونم اخذ تاییدیه از دانشگاه پیام نور چند وقت طول میکشه؟؟؟


جمشید انصاری رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور: جداول مربوط به امتیازات حقوق و مزایا در لایحه دائمی شدن قانون خدمات کشوری بین ۲۰ تا ۵۰ درصد افزایش یافته است
سلام… خبری روی سایت باشگاه خبرنگاران هست در رابطه با جدیدترین شرایط بازنشستگی کارکنان دولت که در یکی از بند های ان ذکر شده دوران تحصیل که به صورت تعهد خدمت قبل استخدام یا حین خدمت در اوقات اداری در مقاطع رسمی اموزشی است جزء سنوات برای بازنشستگی منظور نمی گردد یعنی دوران تربیت معلم که دو سال ما طی کردیم و در حکم کارگزینی هم محاسبه شده برای باز نشستگی حساب نمیشه؟


پرسش و پاسخ
با سلام… من که ورودی ۸۵ تربیت معلم بودم و از سال ۸۷ شروع به خدمت رو شروع کردم هم باید برای سالهای ۸۵ و ۸۶ که تربیت معلم بودم باید بازنشستگی رو پرداخت کنم یا نه؟ چون توی حکم که سنوات برای ما از مهر ۸۵ محاسبه شده…. ممنون


پرسش و پاسخ
سلام آخرین طبقه ای که با مدرک کاردانی گرفته می شود چنده؟
مدرک کارشناسی چنده؟
ممنون


درباره نویسنده

450مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی