زمین برای تامین مسکن فرهنگیان تامین می‌شود

معاون وزیر آموزش و پرورش در بوشهر:

زمین برای تامین مسکن فرهنگیان تامین می‌شود

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: با انعقاد تفاهم‌نامه میان وزرای آموزش و پرورش و راه و شهرسازی انتظار می‌رود در استان‌ها شرایط برای اختصاص زمین برای ساخت مسکن برای معلمان فراهم شود.

 مرضیه گرد صبح امروز در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به نقش مهم نیروی انسانی توانمند در توسعه و پیشرفت اظهار داشت: مسیر توسعه در استان‌ها فقط با توجه به منابع مادی هموار نمی شود بلکه تربیت انسانی در اولویت، توسعه قرار دارد.

معاون وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر مشارکت مردم و مسئولان در مدیریت مدارس افزود: با انعقاد تفاهم‌نامه میان وزرای آموزش و پرورش و راه و شهرسازی  انتظار می‌رود در استان‌ها شرایط  برای اختصاص زمین برای ساخت مسکن برای معلمان فراهم شود.

وی، ترویج فرهنگ مشارکت مردم در مدرسه یاری و مدرسه محوری را از سیاست‌های وزارت آموزش و پرورش دانست افزود:  با تاسیس صندوق حمایت از موسسان مدارس غیر دولتی در حل مشکلات این مدارس بسیار موثر است.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

12 دیدگاه

 • دیدید که افزایش حقوق و حذف تفاوت تطبیق دروغ تر آب درآمد

  Ali:
  کاهش حقوق کارمندان دولت صحت ندارد/ افزایش پرداختی به صورت معمول صورت می‎گیرد
  جامعه > مشکلات مردم – محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور شابعه کاهش حقوق کارمندان دولت را تکذیب کرد.
  به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در نشست خبری امروز محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه و سخنگوی دولت، خبرنگاری درباره حکم دیوان عدالت اداری در خصوص کاهش یک طبقه شغلی از کارکنان دولت و کاهش حقوق آنها پرسید. سخنگوی دولت در پاسخ گفت: چنین چیزی در دولت مطرح نیست و دولت هر چه به کارکنان خود می پردازد، متناسب با ظرفیت و تلاش آنها نیست، چه برسد به اینکه بخواهیم حقوق آنها را کم کنیم. بارها گفتیم ما باید نظام پرداخت کارکنان و بازنشستگان را افزایش دهیم. امسال ۳۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای همسان سازی حقوق بازنشستگان گذاشتیم و تا پایان برنامه، نابرابری ها را کاهش خواهیم داد.
  او درباره افزایش حقوق کارمندان گفت: اینها حرف الان ما نیست. هر کسی از بند ۱۰ ماده ۶۸ قانون مدیریت خدمات کشوری استفاده کرده بود، سال گذشته به همه دستگاه ها اعلام کردیم همه باید اجرا کنند که تا ۲۱ درصد افزایش حقوق را در پی داشت. دولت کارکنان خود را درک می کند. این حرف جز استرس و واهمه برای کارکنان دولت نیست و کارکنان مطمئن باشند دولت چنین اقدامی نخواهد کرد. دولت خود را موظف می داند هر سال به حقوق کارکنان و کارمندان بیفزاید نه این که کمک کند.
  نوبخت توضیح داد: با قاطعیت اعلام می کنیم به هیچ وجه هیچ کسری از حقوق کارکنان دولت انجام نخواهد شد بلکه ما به دنبال افزایش حقوق هستیم.
  ۴۶۲۳۱

 • استان ایلام:فرهنگی وسه سال بازنشسته شدم نه زمین گرفتم  نه وام مسکن . کرایه نشین منازل سازمانی اداره متبوع هستم تکلیف من جیست؟

 • استان ایلام:فرهنگی.سه سال بازنشسته .مریض دیابتی.نه زمین .نه وام مسکن گرفتم .کرایه نشین منازل سازمانی اداره متبوع می باشم  متاهل با دو بچه تکلیف منزل من چیست چکار کنم

 • امان ازروعد وعیدها واقعا دیگه خسته شدیم چرا این قدر با روح روان معلم بازی می کنید دیواری کوتاه تر از معلم گیر نیاوردید دستگاه های دیگه حرف نمی زنن فقط عمل می کنن اما شما فقط حرف و شعار تحویل معلم می دید به یاد داشته باشید که کشور مدیون معلمه حقوق بیست درصد که اضافه کردید حالا هم که وعده زمین میدید ماو این همه خوشبختی محاله

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی