برگزاری دوره ضمن خدمت فعالیت های مکمل برای فرهنگیان

مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش گفت: دوره الکترونیک ضمن خدمت «فعالیت های مکمل آموزش و پرورش» با محوریت تربیت، تربیت قرآنی، تربیت سیاسی، اجتماعی و مشاوره ۱۲ تا ۲۶ اردیبهشت ماه ویژه فرهنگیان برگزار می شود.

به گزارش سرویس آموزش و پرورش پانا، مسعود شکوهی اظهارکرد: این دوره برای مدیران، مربیان و معاونان، دبیران، آموزگاران و هنرآموزان آموزش و پرورش برگزار می شود.
وی با بیان اینکه مدت زمان این دوره ۲۴ ساعت است، تصریح کرد: ثبت نام این دوره ضمن خدمت که به صورت الکترونیکی برگزار می شود، چهارم تا یازدهم اردیبهشت ماه سال جاری در سامانه LTMS وزارت آموزش و پرورش و توسط کارشناسان ضمن خدمت هراستان انجام شده است.
شکوهی با بیان این که ثبت نام کنندگان، محتوای آموزشی دوره را در سامانه LMS.rayadars.com دریافت خواهند کرد، بیان کرد: برای هر مبحث (تربیت، تربیت قرآنی، سیاسی اجتماعی، مشاوره) چهار مرحله آزمون برگزار می شود که مرحله اول ۱۶ اردیبهشت، مرحله دوم ۱۹ اردیبهشت، مرحله سوم ۲۳ اردیبهشت و مرحله چهارم ۲۶ اردیبهشت خواهد بود و مجموع نمرات کسب شده در طول آزمون های میان دوره ای، قسمتی از نمره نهایی را تشکیل می دهند، لذا همه فراگیران باید در تمام آزمون ها شرکت کنند تا بتوانند، نمره کامل دریافت کنند.
وی در ادامه گفت: هر مرحله آزمون که به صورت الکترونیک است، در یک روز و سه بازه زمانی مختلف برگزار خواهد شد، لذا انتخاب زمان آزمون در اختیار فراگیران است و هر فراگیر در هر مرحله فقط می تواند در یکی از زمان ها در آزمون شرکت کند.
شایان ذکر است: نمره قبولی ۱۲ از۲۰ است و به شرکت کنندگانی که در این دوره نمره قبولی کسب کنند، گواهی دوره ضمن خدمت ۲۴ ساعته ارایه خواهد شد.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

8 دیدگاه

  • چرا مثل دوره های اینترنتی قبل، خود فرهنگیان ثبت نام نکردند و کارشناسان ضمن خدمت اینکار را انجام دادند؟ فلسفه چه بود؟ نتیجه این که فقط اطرافیان و همکارانروه های آموزشی خبردار شدند و از این عده ثبت نام شد

  • سلام

    چرامثل دوره های گذشته ثبت نام توسط خود فرهنگیان صورت نگیره؟؟؟؟؟و این که چرا اینقدر اطلاع رسانی در مورد این دوره ضعیف بود؟ ضمن خدمت ما از این طرح اظهار بی اطلاعی کرد

  • سلام وعرض ادب آیا فرهنگیانی که در عرض۲سال بازنشسته می شود امکان اش هست تنها فرزند خود که با مدرک تحصیلی لیسانس جغرافیا شهری دارد استخدام اش کرد جواب می خواهم از اموراستخدامی مناطق محروم اردبیل-منطقه ارشق

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی