برگزاری آزمون استخدامی

🔴 دریافت مجوز استخدام ۱۵ هزار نیرو در آموزش و پرورش/ احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در خرداد ماه

🔻اسفندیار‌ چهاربند‌ رییس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات :

🔷 با توجه به تلاش‌های انجام شده تا امروز مجوز جذب ۱۵ هزار نیرو را اخذ کردیم. آزمون استخدامی آموزش و پرورش احتمالا در خرداد ماه برگزار می گردد .

🔹وی ادامه داد: از این تعداد ۴ هزار و ۵۰۰ نفر برای تعهد دبیری در دوره ۴ ساله و ۱۰ هزار نفر در دوره‌های مهارت‌آموزی برای سایر دوره‌های تحصیلی در نظر گرفته شده است و با توجه به پیگیری‌های به عمل آمده احتمال برگزاری آزمون برای این ۱۰ هزار نفر در خرداد ماه سال جاری میسر شود که این کار مستلزم همکاری سازمان سنجش و سازمان اداری – استخدامی است.

🔹چهاربند تصریح کرد: برای ۴ هزار و ۵۰۰ نفر نیروی انسانی دبیر نیز آزمون سراسری برگزار شده و باید منتظر دفترچه شماره ۲ باشند تا جذب نیرو در این گروه انجام شود.

🔹رییس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات یادآور شد: مشکل نیروی انسانی یکی از مسائل مهمی است که آموزش و پرورش با آن مواجه بوده و تا ۱۰ سال آینده بیش از ۶۰۰ هزار بازنشسته خواهیم داشت که اگر برنامه‌ریزی مناسبی برای جذب نیروی انسانی رعایت نشود با تهدید جدی مواجه هستیم.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

3 دیدگاه

 • سلام نیرو این قدر میگیرین برای چه والله نیرو مازاد هسته به فکر کیفیت مالی وکاری معلن باشین تنها را نیرو فقط از طریق تر
  تربیت معلم امکان پذیر باشه  

  • نویسنده

   صرفا اولویت در استخدام
   یعنی اگر نمره آزمون و مصاحبه دو نفر مساوی شودویکی فرزند فرهنگی باشد.
   فرزند فرهنگی در اولویت است(که البته حالتی غیرممکن است)

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی