نرخ افزایش حقوق بازنشستگان/پرداخت حقوق فروردین بازنشستگان با افزایش سال جدید /حداقل حقوق بازنشستگان کشوری یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان

به گزارش خبرگزاری فارس ، علی ربیعی  افزایش حداقل حقوقم برای بازنشستگان کشوری و لشگری ۳۴ هزار میلیارد ریال ( ٣۴٠٠ میلیارد تومان ) تامین اعتبار شده است.
وزیر رفاه افزود: حقوق بازنشستگان کشوری که کمتر از ۲۱ میلیون ریال( ۲٫۱۱ میلیون تومان) دریافتی دارند، به شکل پلکانی افزایش می یابد. حداقل حقوق یک بازنشسته کشوری که با ۳۰ روز بازنشسته شده است کمتر از یازده میلیون و ۵۰۰۰ هزار ریال( یک میلیون و ۱۵٠ هزار تومان) نیست که این رقم نسبت به سال گذشته قابل توجه است.
ربیعی ادامه داد: افزایش حقوق بازنشستگانکشوری که بالای ۲۱ میلیون ریال دریافتی دارند ١٠ درصد است.
وی با بیان اینکه حداقل حقوق بازنشستگان کشوری یک میلیون و ۱۵۰هزار تومان است گفت: با برنامه ریزی انجام شده حداقل مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش تامین اجتماعی ۱۴٫۵ درصد برای سال جاری به طور قطعی افزایش می یابد.
وزیر رفاه افزود: افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با دریافتی بالا کمتر از ١٢ درصد نیست.
ربیعی گفت: افزایش حقوق بازنشستگان کشوری از فروردین ماه و بازنشستگان تامین اجتماعی از اردیبهشت ماه اعمال می شود. در صورت تامین مالی امکان اعمال افزایش حقوق برای بازنشستگان تامین اجتماعی از فروردین ماه نیز وجود دارد.

لازم بذکراست عائله مندی واولاد براساس سال ۹۵ واریز شده است که در ماههای  آینده با درصد جدید پرداخت خواهد شد.

عائله مندی ۱۳۷۲۹۵۰ ریال

اولاد (یک نفر)۳۵۵۹۵۰ریال

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

یک دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی