بخشنامه افزایش ضریب حقوقی سال ۹۶ توسط وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد. زمان صدور احکام حقوق فرهنگیان در سال ۹۶

بخشنامه افزایش ضریب حقوقی سال ۹۶ توسط وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد

زمان صدور احکام حقوق فرهنگیان در سال ۹۶

احکام فرهنگیان پس ار ابلاغ مصوبه به زودی صادر خواهد شد.

سیدحسن حسینی مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که «آیا ضریب افزایش حقوق معلمان در سال ۹۶ مشخص شد؟»، اظهار داشت: بله، در   فروردین ماه، دولت این ضریب افزایش را به دستگاه‌ها ابلاغ کرد.

وی افزود: ضریب افزایش حقوق سال گذشته ۱۵۴۱ بود و با برای سال ۱۳۹۶ با احتساب افزایش ۱۰ درصدی حقوق‌ها، این ضریب ۱۶۹۵ خواهد بود.

حسینی در پاسخ به این پرسش که «آیا اعمال افزایش حقوق معلمان در فروردین‌ ماه انجام می‌شود؟»، خاطرنشان کرد: بستگی دارد زیرا تا پایان ماه فقط چند روز باقی مانده است.

وی اضافه کرد: باید نگارش سیستم پرسنلی را آماده کنیم و به استان‌ها ارسال کنیم. ممکن است تا یکی دو روز آینده هم احکام پرسنلی صادر شود.

مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش در خصوص اینکه آیا افزایش حقوق معلمان بالاخره در حقوق فروردین ماه اعمال می‌شود یا خیر، گفت: با توجه به اینکه حقوق معلمان به صورت متمرکز پرداخت می‌شود و باید فایل حقوق تا یکی دو روز آینده بسته شود، ممکن است این اعمال افزایش حقوق به فروردین ماه برسد و ممکن است که به فروردین ماه هم نرسد.

حسینی تصریح کرد: در هر صورت اگر این اعمال افزایش حقوق معلمان در سال جاری به فروردین ماه نرسد، به صورت معوق در ماه آینده همراه حقوق پرداخت خواهد شد.

شماره بخشنامه : ۱/۷۱۰                 تاریخ بخشنامه : ۲۷/۰۱/۹۶  دانلودبخشنامه

 

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

6 دیدگاه

  • نویسنده

   بله
   البته همکارانی که قبلا طبقه تشویقی نگرفته اند
   همکارانی که قبلا طبقه تشویقی گرفته اند آن طبقه تبدیل به طبقه استحقاقی می شود
   چون طبقه تشویقی در قانون خدمات کشوری لحاظ نگردیده است دیوان عدالت اداری مصوبه طبقه تشویقی از قبل پنج سال امتیاز ۸۵ را لغو نموده است.

 • با سلام حقوق کارکنان خدماتی اموزش و پرورش از یک میلیون فراتر نرفته است خدا را در نظر بگیرید مارا نیز  با دریافت عیدی با سایر کارکنان فرهنگی خساب کنید

 • چرا خدمت گزاران مدارس کمترین بهره را از افزایش حقوق میبرند با وجود دریافتی پایین و بعضا مدارک دانشگاهی

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی