وزیر آموزش و پرورش سکوتش را به گردن معلمان انداخت

وزیر آموزش و پرورش گفت: فرهنگیان به بنده گفته‌اند هر خبرنگاری که راجع به مسائل مالی ما با شما صحبت کرد، جوابش را ندهید.

به گزارش فارس، فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر آموزش و پرورش امروز در حاشیه دیدار نوروزی با کارکنان سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در جمع خبرنگاران در خصوص افزایش حقوق فرهنگیان در سال جاری اظهار داشت: شما خبرنگاران فقط راجع به پول می‌پرسید.

وی ادامه داد: فرهنگیان به بنده گفته‌اند هر خبرنگاری که راجع به مسائل مالی با شما صحبت کرد، جوابش را ندهید.

احمدی دانش آشتیانی افزود: فرهنگیان می‌گویند همه جا عنوان می‌شود که مطالبات آنها چه می‌شود؛ ما خبر خوش و اقداماتی را که انجام می‌دهیم خود فرهنگیان متوجه می‌شوند و اگر پولی داده شود به حساب آنها می‌رود.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص کتاب‌های تلفیقی در دوره ابتدایی که در دستور کار است، تصریح کرد: این کاری است که در نظام‌های آموزشی کشورهای دیگر نیز عنوان شده است از این نظر که می‌گوییم دانش‌آموز باید مطالبی را که می‌خواند با زندگی‌اش ارتباط داشته باشد.

احمدی دانش آشتیانی خاطرنشان کرد: برای ایجاد ارتباط، وضع این است به صورت آزمایشی مطالب به صورت تلفیقی ارائه شود تا دانش‌آموزان به صورت مجموع مطالب را یاد گیرند؛ برای نمونه درس ریاضی را که یاد می‌گیرند در جاهای دیگر نیز کاربرد داشته باشد و باعث افزایش کیفیت آموزش شود.

وی در خصوص رویکرد آموزش و پرورش در انتخابات آتی متذکر شد: انتظار آموزش و پرورش و همه دستگاه‌ها این است که مردم مشارکت حداکثری داشته باشند.

وی تاکید کرد: حضور پررنگ‌تر و حداکثری مردم باعث اقتدار نظام است و مهم نیست مردم به چه کسی رأی می‌دهند بلکه مهم حضور زیاد پای صندوق‌های رأی است.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

یک دیدگاه

  • ما جمعی از فرهنگیان این سخن را به شدت تکذیب می کنیم و آنرا نوعی دهن کجی به معلمانی می دانیم که ابن چند سال همیشه معترض تبعیض بین خودشان با سایر کارمندان دولت بوده اند.این حرف به معناب صادق نبودن آقای وزیر با معلمان است.

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی