طرح فرهنگ ویژه معلمان

طرح فرهنگ ویژه معلمان

مشاور اقتصادی و رفاهی وزیر آموزش و پرورش از اجرای طرح «فرهنگ» ویژه فرهنگیان شاغل خبر داد و گفت: با شارژ ماهیانه ۳۰۰ هزار تومان، کارت فرهنگ ارزاق فرهنگیان با تخفیف ویژه ارائه می‌شود.
روح‌اله عالمی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره طرح فرهنگ گفت: در حال حاضر این طرح برای فرهنگیان شاغل اجرا می‌شود و در این طرح یک کارت بانکی از بانک سرمایه برای فرهنگیان صادر می‌شود و هر ماه می‌توانند ارزاق مورد نیاز خود را از فروشگاه‌های آموزش و پرورش تهیه کنند.
وی با بیان اینکه مبلغ شارژ این کارت هر ماه ۳۰۰ هزار تومان بوده و یک طرح همیشگی است، گفت: در مرحله اول این طرح برای فرهنگیان شاغل اجرا می‌شود و در مرحله بعدی به دنبال اجرای آن برای فرهنگیان بازنشسته نیز هستیم.
به گفته مشاور اقتصادی و رفاهی وزیر آموزش و پرورش، هدف آموزش و پرورش از اجرای این طرح کمک به معیشت معلمان بوده و بر اساس این طرح اقلام پرمصرف از جمله گوشت، مرغ، برنج، قند، شکر و روغن با تخفیف ویژه در فروشگاه‌هایی که در هر منطقه برای آموزش و پرورش تعریف شده، ارائه می‌شود که فرهنگیان می‌توانند با مراجعه به این فروشگاه‌ها، نسبت به تهیه ارزاق اقدام کنند.
عالمی اظهار کرد: در ابتدای این طرح برای معلمانی که عضو صندوق ذخیره هستند، ۱۰۰ هزار تومان کارت‌های فرهنگ شارژ می‌شود و از ماه‌های آینده، ماهانه ۳۰۰ هزار تومان شارژ خواهد شد.
مشاور اقتصادی و رفاهی وزیر آموزش و پرورش درباره آخرین اخبار بیمه طلایی فرهنگیان نیز گفت: زمانی که اقدامات بیمه طلایی نهایی شد، مدیرعامل و هیات مدیره بیمه ایران تغییر کرد که به علت این همزمانی برنامه و تغییر مدیریت بار دیگر جزئیات بیمه طلایی در دستور کار قرار گرفته که به زودی نتایج آن را اعلام می‌کنیم.
عالمی گفت: از لحاظ خدمات و سقف تعهدات، در حال حاضر با بررسی‌هایی که صورت گرفته، بیمه طلایی به روال گذشته ادامه دارد اما در بررسی مجدد به دنبال ارتقای کیفیت این بیمه هستیم و به زودی خبرهای خوشی را به فرهنگیان خواهیم داد.

درباره نویسنده

515مطلب نوشته است .

۳ Comments on “طرح فرهنگ ویژه معلمان”

  • علی wrote on 27 مارس, 2017, 5:04

    خدایا، پروردگارا، رازقا، شافیا، مابازنشستگان فرهنگی چه خاکی برسرمان برزیم داریم میمیریم داریم میمیریم تا پایان چشم انداز ششم کارمان به خودکشی میکشد آه چه مصیبت جانکاهی

  • ناشناس wrote on 4 آوریل, 2017, 16:06

    برای شاغل ها هم حرفه خبری نیست

  • ناشناس wrote on 23 آوریل, 2017, 7:13

    همش حرف.فقط رسانه ای میکنید.از قشر معلم بدبختر فقط خودش.چقد بی پولی.چقد بی عدالتی.مگر امام زمان ظهور کنه.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی