تحویل امضای کمپین ” نه به آموزش ضمن خدمت پولی فرهنگیان”

تحویل امضای کمپین ” نه به آموزش ضمن خدمت پولی فرهنگیان”

صبح روز ۱۹ دی، تعدادی از فعالین کمپین “نه به آموزش ضمن خدمت پولی” به نمایندگی از اعضای کمپین متن درخواست کمپین و امضای ده هزار نفر از معلمان را به وزات آموزش و پرورش تحویل دادند.
در همین راستا فعالین کمپین ضمن دیدار با آقای دانشفر، مسئول آموزش ضمن خدمت وزارتخانه ، سی دی حاوی اسامی امضا کنندگان را تحویل ایشان دادند و دغدغه های معلمان در ارتباط دوره های پولی مطرح نمودند و بر بعد کیفی و رایگان دوره ها تاکید نمودند. آقای دانشفر نیز بر خواسته برحق معلمان در مورد برخورداری از دوره های باکیفیت و رایگان متناسب با نیازهای آموزشی اظهار داشتند که می کوشند مشکلات پیش آمده را رفع نمایند.

پس از دیدار با آقای دانشفر، فعالین کمپین با آقای حمیدی معاون آقای چهاربند رییس منابع و نیروی انسانی دیدار کردند و ضمن تاکید بر مطالبات معلمان خواستار رسیدگی به وضعیت موجود شدند. آقای حمیدی اخذ هر گونه وجه از معلمان بخاطر دوره ضمن خدمت را تخلف آشکار عنوان نمودند و مقرر شد دستورالعمل های لازم برای برقراری دوره های باکیفیت و رایگان صادر گردد تا بعد از این تخلفات رخ داده تکرار نگردد.

اعضا و فعالین کمپین بعد از این مرحله منتظر عملکرد وزارتخانه در راستای بهبودبخشی به وضعیت دوره های ضمن خدمت هستند تا این دوره ها علاوه بر رایگان بودن موجب دانش افزایی معلمان گردد.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

یک دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی