آزمون مجدد به سوی فهم قرآن برای فرهنگیان برگزار می شود/ قبولی ۸۳ درصدی

در آزمون «به سوی فهم قرآن» که دوم و سوم دی ماه برگزار شد، بیش از ۴٢٢ هزار نفر از فرهنگیان شرکت کردند و ٨٣ درصد از این افراد نمره قبولی کسب کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد اسلامی، ٣۴۴١ نفر از فرهنگیان در این آزمون موفق به کسب نمره کامل ٢٠ شده اند که باید با برگزیدگان سایر دستگاه های دولتی که مجموعا ۴۴٠٠٠ نفر می شوند در روز جمعه ١٠ دی ساعت ١٠ صبح در آزمون انتخاب نفرات برگزیده که به صورت الکترونیکی و تشریحی برگزار می شود به رقابت بپردازند. به ٢٢٠ نفر از برگزیدگان این آزمون کمک هزینه سفر به عتبات عالیات به مبلغ ۵٠٠ هزار تومان اهدا خواهد شد.

تعداد مراجعه به سایت آزمون در روز پنج‌شنبه دو میلیون و ٢٠٠ هزار مرتبه و در روز جمعه ٩٠٠ هزار مرتبه بوده است.

در این آزمون که برای نخستین بار در کشور با این تعداد شرکت کننده به صورت آنلاین برگزار شد ، حدود نیمی از افراد با تلفن‌های هوشمند خود در آزمون شرکت کردند.

گفتنی است این آزمون در چهار گروه که هر گروه شامل استان‌ و زمان خاص بوده، برگزار شد و فرهنگیانی که نتوانستند در آزمون روزهای دوم و سوم دی ماه شرکت کنند و یا نمره قبولی دریافت کنند، می‌توانند روز جمعه ١٠ دی ماه با مراجعه به سایت  www.fahmequran.ir طبق جدول زیر مجددا در آزمون شرکت کنند.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

یک دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی