آغاز ثبت نام آزمون الکترونیکی قرآنی ویژه کارکنان وزارت آموزش و پرورش

معاون ستاد اجرایی پانزدهمین آزمون قرآن و عترت، گفت: کارکنان وزارت آموزش و پرورش نیز می توانند از امروز یکشنبه ۲۳ آبان تا ۱۰ آذرماه در آزمون الکترونیکی ثبت نام کنند.

مرتضی خدمتکار، در گفت و گو با خبرنگار قرآن و معارف خبرگزاری شبستان با اشاره به آغاز ثبت نام کارکنان وزارت آموزش و پرورش در آزمون الکترونیکی قرآن کریم، گفت: تمامی کارکنان علاقه مند به شرکت در این آزمون از صبح امروز یک شنبه ۲۳ آبان تا ۱۰ آذرماه می توانند اقدام به ثبت نام در این آزمون کنند.

وی با بیان اینکه آزمون الکترونیکی ویژه کارکنان وزارت آموزش و پرورش پنجشنبه ٢ دی ماه برگزار می شود، خاطرنشان کرد: پیش از این تفاهم نامه ای بین معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز برنامه ریزی و آموزش منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش با موضوع برگزاری آزمون سراسری “به سوی فهم قرآن” ویژه کارکنان وزارت آموزش و پرورش امضا شده بود.

معاون ستاد اجرایی پانزدهمین آزمون سراسری قرآن کریم، اظهار کرد: آزمون مجددی ویژه تمامی کسانی که موفق به شرکت در آزمون الکترونیکی کارکنان دولت نشده اند شنبه ۲۰ آذر ماه برگزار می شود.

خدمتکار با اشاره به اعلام نتایج آزمون الکترونیکی “به سوی فهم قرآن” ویژه کارکنان دولت، گفت: نتایج این آزمون شنبه ۶ آذرماه از طریق پایگاه اطلاع رسانی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام خواهد شد.

یادآور می شود؛ شرکت کنندگان آزمون الکترونیکی “به سوی فهم قرآن” ویژه کارکنان دولت می توانند با مراجعه به سایت qia.farhang.gov.ir از نتایج آزمون خود اطلاع حاصل کنند.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

یک دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی