جزییات پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان، هزینه‌های پرسنلی و معوقات سال‌های گذشته

منصور مجاوری در گفت‌وگو با ایلنا در این باره گفت: براساس مصوبه هیات محترم دولت، مقرر شد ۴ هزار میلیارد تومان بصورت اوراق منتشر و بواسطه مجوزهای صادره از سوی سازمان برنامه و بودجه و همچنین وزارت اقتصاد و دارایی، از طریق بانک عامل (بانک ملی ایران) تبدیل به پول شده و سپس در اختیار آموزش و پرورش قرار بگیرد.

وی اظهار داشت: از این ۴ هزار میلیارد تومان، ۲ هزار میلیارد تومان بابت پاداش بازنشستگان سال ۱۳۹۴،  یک هزار میلیارد تومان بابت بدهی به بانکهای عامل بابت بازپرداخت وام دریافتی جهت پرداخت پاداش بازنشستگان سال ۹۳ و حدود یک هزار میلیارد تومان هم بابت سایر مطالبات پرسنلی که از سالهای گذشته باقی مانده است، تخصیص داده خواهد شد.

مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش افزود: به گفته کارشناسان امر، معمولاً فرایند انتشار اوراق تا تبدیل شدن به پول، حدود یک ماه بطول می انجامد، لذا امیدواریم تا ۱۵ آذرماه بتوانیم پاداش بازنشستگان سال ۱۳۹۴ را بصورت کامل و یکجا پرداخت کنیم. ضمن اینکه بخشی از این اعتبار نیز به پرداخت مطالبات بانک عامل بابت دریافت وام برای پرداخت پاداش بازنشستگان سال ۹۳ و بخشی هم به منظور پرداخت هزینه های پرسنلی که مطالبات و معوقه های باقی مانده از ماه ها یا سالهای گذشته را شامل می شود، اختصاص خواهد یافت.

مجاوری با اعلام این خبر که  پرداخت پاداش بازنشستگی حدود ۳۰ هزار بازنشسته سال ۱۳۹۳ مهرماه امسال به پایان رسید، تعداد بازنشستگان سال ۱۳۹۴ را حدود ۳۰ هزار تا ۳۲ هزار نفر برشمرد.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

یک دیدگاه

  • جای دوری نمیره نگران نباشید از این پاداش برای خوشگذرانی استفاده نمکنن بازنشسته های بدیخت. از این برای ایجاد اشتغال برای فرزندانشان اشتغال ایجاد کنند که قرار بود جمهوری اسلامی براساس قانون اساسی این کارها انجام دهد البته اگر از اختلاس و فساد دست بکش.از طرف یک معلم

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی