مدیرکل تعاون وزارت آموزش و پرورش:۳۴۰هزار وام بانکی به فرهنگیان پرداخت می شود

مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تلاش در راستای برآورده کردن خواسته های فرهنگیان و افزایش کیفیت مراکز رفاهی، از پرداخت ۳۴۰هزار وام بانکی با بهره کم به فرهنگیان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا فرشید سیاری روز دوشنبه در گردهمایی رئیسان تعاون اداره آموزش و پرورش گیلان در دهکده ساحلی بندرانزلی با اعلام این خبر اظهار کرد: کاهش هزینه های زندگی معلمان درراستای افزایش قدرت خرید آنها ، از جمله وظایف ماست.
وی لازمه خدمت رسانی را وجود اعتبار کافی دانست و افزود: در صورت وجود اعتبار لازم، تسهیلات ارزان قیمت ، سفرهای سیاحتی و زیارتی و بسیاری دیگر از موارد خدماتی و رفاهی را می توان به انجام رسانده و مدیریت کرد.
سیاری میزان اعتبارات ورودی به خزانه را به دلیل محدودیت های ناشی از تحریم ها کند برشمرد و تصریح کرد:افزون بر۹۸ درصد از اعتبارات مصوب آموزش و پرورش، صرف پرداخت حقوق و هزینه های پرسنل می شود.
وی به اسکان افزون بر ۲۰میلیون نفر از فرهنگیان در ایام سفرهای تابستانی و نوروزی اشاره و تاکید کرد: متاسفانه جامعه هتل داران گیلان نسبت به اسکان مسافر از سوی مدارس اعتراض داشته و باید بگویم عدم تناسب خدمات هتل ها با مبالغ دریافتی از مسافران، موجبات استقبال مسافران فرهنگی و غیر فرهنگی از مدارس به عنوان محل اسکان موقت را فراهم آورده است.
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به بیمه فرهنگیان اسکان داده شده درایام سفر گفت: هدف از اسکان فرهنگیان در مدارس، تامین محل امن برای اسکان موقت آنان درراستای جلوگیری از خطرات و تهدیدات برپا کردن چادر و اسکان در معابر و خیابانهاست.
سیاری با تاکید براینکه وزارت آموزش و پرورش همواره مصلحت و صرفه اقتصادی فرهنگیان را مد نظر قرار می دهد، افزود: قبول داریم که در ارائه فعالیت های خدماتی و رفاهی همیشه اعتراضاتی وجود داشته و هیچگاه رضایتمندی کامل حاصل نشده، اما می توان این فعالیت ها را با حداقل ها و به بهترین شکل ممکن انجام داد.
وی مدیریت صحیح منابع مالی، بیمه درمان، بیمه تکمیلی و سرعت و دقت نظر در رسیدگی و پرداخت هزینه ها با نظارت مستقیم و موثر این نهاد را اقدامی موثر در راستای رضایتمندی بیشتر فرهنگیان و کنترل حق بیمه آن ها برشمرد.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

یک دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی