کارکنان آموزش و پرورش کمترین تخلفات اداری را در بین همه کارکنان دولت دارند

دیرکل دفتر هماهنگی هیئت های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت آموزش و پرورش گفت: کارکنان آموزش و پرورش کمترین تخلفات اداری را در بین همه کارکنان دولت دارند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ،علی نقی حصنی اظهارکرد: هم اکنون میزان وقوع تخلف در این مجموعه که بزرگترین مجموعه دولتی در کشور است کمتر از ۳۵صدم درصد است و با این توصیف سالم ترین دستگاه در بین مجموعه های دولتی می باشد .

مدیرکل دفتر هماهنگی هیئت های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت آموزش و پرورش گفت: روند تخلفات اداری کارکنان آموزش و پرورش دریک سیر نزولی کاهش محسوسی دارد بطوریکه به نسبت جمعیت یک میلیونی کارکنان بهترین عملکرد را در سلامت اداری دارد و به عنوان وزارتخانه نمونه در این شاخص انتخاب شده است.

وی اضافه کرد : ۳۷هیئت بدوی در مجموعه وزارت و ادارات کل آموزش و پرورش استانهای کشور فعالیت دارند که برغم گستردگی اشراف کامل برهمه مسائل دارند.

حصنی تصریح کرد: همه ما کارگزار نظام اسلامی هستیم و باید سیره و روش اولیای صالح خدا و ائمه اطهار که ویژگی بارز آن عدالت محوری،مسوولیت پذیری،خیرخواهی،مهربانی،بخشندگی و ساده زیستی است را نصب العین قراردهیم.

مدیرکل دفتر هماهنگی هیئت های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت آموزش و پرورش ویژگی مورد انتظار مسئولان و اعضای هیات های رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان را دانش افزایی، امید بخشی، مردمداری، تهذیب نفس و حفظ اسرارکارکنان عنوان کرد و یادآورشد: علاوه براین کارکنان هیات باید با اغماض و رافت اسلامی برخورد کنند و به زیوراخلاق آراسته باشند و محبت و مودت اساس کار آنها باشد.

وی خاطر نشان کرد: آموزش و پرورش با ۱۳میلیون جمعیت دانش آموزی و یک میلیون کارمند در ۷۵۰منطقه آموزشی با   ۱۰۵ هزارمدرسه ،بزرگترین مجموعه دولتی در کشور است که دارای بهترین عملکرد در سلامت اداری است.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

یک دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی