تلاش برای بازنشستگی پیش از موعدِ بانوان شاغل

وزیر آموزش و پرورش مطرح کرد:

تلاش برای بازنشستگی پیش از موعدِ بانوان شاغل

وزیر آموزش و پرورش با استناد به تجربه میدانی و آمارهای مراجع نظارتی کشور گفت: معلمان همواره رتبه اول اعتماد عمومی را در بین اقشار جامعه دارند.

به گزارش ایلنا، صبح امروز علی اصغر فانی در نشست صمیمی که با معلمان دبستان دخترانه حضرت فاطمه زهرا«س» در کرج برگزار شد،  اظهار داشت: در ابتدای ورود به آموزش وپرورش خیرین حدود ۷۵۰ میلیارد تومان کمک کردند که حالا به یک و نیم برابر افزایش یافته است.

وی افزود: استفاده از ظرفیت خیرین در دستور کار قرار دارد و مردم به ما اعتماد کرده اند.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: بودجه آموزش وپرورش در دولت تدبیر وامید افزایش یافته و به دو برابر رسیده است که کافی نیست.

وی با بیان اینکه رفتار معلم  الگوی دانش آموزان است، بیان کرد: رفتارها و انتظارات متناسب با زمان استقرار این دولت و امکانات دولت تنظیم شود.

وزیرآموزش وپرورش با بیان اینکه دولت کاری بزرگ در مورد بازنشستگان انجام داد، بیان کرد: مردم به آموزش وپرورش اعتماد دارند و بچه های خود را که امانت است در اختیار ما گذاشته اند و این دانش آموزان سرمایه های اصلی کشور هستند و باید تلاش شود که رشد کنند.

فانی با بیان اینکه شخصا به ‌آینده آموزش وپرورش امیدوارم، گفت: تلاش کردیم در فضای عقلانیت حرکت کنیم و البته با فضای ایده آل فاصله داریم و باید برای رسیدن به آن تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه در مورد بازنشستگی پیش از موعد برای بانوان شاغل به تنهایی تصمیم گیر نیستم، ادامه داد: تلاش می کنیم مشکلات همکاران را بررسی کرده و در صورت امکان نسبت به رفع آن اقدام کنیم.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی