پرداخت پاداش فرهنگیان بازنشسته در یک هفته آینده

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: پاداش پایان خدمت باقیمانده سال ۹۳ مربوط به سه هزار بازنشسته فرهنگی در مدت یک هفته آینده به حساب آنها واریز می شود.

محمد بطحائی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت و تبریک هفته دولت افزود: ۹۵ درصد مطالبات مربوط به پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۹۳ پرداخت شده بود و پاداش سه هزار بازنشسته باقی مانده که تامین اعتبار حدود ۱۱۰ میلیارد تومانی آن انجام شده طی هفته آینده به حسابشان واریز می شود.

وی اضافه کرد: تامین اعتبار پاداش پایان خدمت فرهنگیانی که در سال ۹۴ بازنشسته شده اند نیز از سوی سازمان مدیریت انجام شده و برای این امر ۲۰ هزار میلیارد ریال نیاز بود که بخشی از آن تا پایان شهریورماه وصول و پرداخت خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه بخشی از معوقات مربوط به حق التدریس و حق الزحمه برگزاری امتحانات معلمان نیز تا مهرماه از محل تخصیص بودجه ۶ ماهه پرداخت می شود اظهار کرد: حق الزحمه معلمان تا اسفندماه پرداخت شده و مطالبات امسال باقی مانده بود که امیدواریم سال جاری همه مطالبات را تسویه کنیم.

بطحائی همچنین جزئیات جذب نیروی انسانی در آموزش و پرورش را اعلام کرد و گفت: برای سال جاری ۱۰ هزار سهمیه استخدامی از طریق آزمون سراسری و پذیرش در دانشگاه فرهنگیان دریافت شده و ۱۰ هزار نفر دیگر از محل ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان جذب خواهند شد، این افراد باید در آزمونی که از سوی سازمان سنجش در اواخر مهرماه برگزار می شود شرکت کنند و پس از طی مراحل گزینش به مدت یک سال دوره آموزش حرفه معلمی را در دانشگاه فرهنگیان بگذرانند.

وی اضافه کرد: ۱۰ هزار نفری که از طریق آزمون استخدامی وارد سیستم آموزش و پرورش خواهند شد به صورت پیمانی استخدام می شوند.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی