امور اداری درون و برون‌سیستمی آموزش و پرورش تسهیل می‌شود

معاون اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: تسهیل امور اداری درون و برون‌ سیستمی آموزش و پرورش از جمله برنامه‌ها بوده که انتظار می‌رود در این زمینه مسئولان امر همکاری لازم را داشته باشند.

 ناصر سلیمان‌زاده پیش از ظهر امروز در گردهمایی کارشناس مسئولان حقوق و مزایای اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها به میزبانی اردبیل اظهار داشت: با توجه به جنس کاری امور اداری می‌توان گفت که امور اداری در سیستم آموزش و پرورش جایگاه ویژه‌ای دارد.

وی تصریح کرد: مسئولان امور اداری باید در راستای تسهیل امورات درون و برون سیستمی حرکت کنند و مشاوران خوبی برای مدیران باشند چرا که این امر نقش و تاثیر بسزایی در پیشبرد امور داشته و زمینه‌ساز تحقق اهداف سازمانی می‌شود.

سلیمان‌زاده بیان کرد: عمل به قانون به عنوان نخستین قدم در رسیدن به جایگاه خوب برای امور اداری در اذهان است و اگر قانون را به عنوان ملاک برای خود قبول کنیم عملکرد ما همیشه قابل دفاع خواهد بود و می‌توانیم توسعه و تعالی فعالیت‌ها را شاهد باشیم.

معاون اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش ایجاد وحدت رویه در انجام امورات را از جمله اهداف این همایش برشمرد و گفت: نباید از این ظرفیت‌ها غافل بود بلکه از این فرصت‌ها باید برای استفاده از تجربیات و تبادل آن بهره برد.

وی با اشاره به حجم کاری امور اداری افزود: با تراکم کاری که در این بخش اداری وجود دارد، این بخش توجه ویژه‌ای را می‌طلبد و باید با توجه به فعالیت‌ها در این حوزه تلاش شود تا مشکلات و موانع در بخش های مختلف برطرف شود.

تسنیم

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی