فانی: شرایط پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش وپرورش تغییری نمی کند- آموزش‌ و پرورش، تقاضای استخدام ۱۰هزار نیرو داده است

علی اصغر فانی با بیان اینکه وزرات آموزش و پرورش درخواست استخدام ۱۰ هزار نیرو را به سازمان مدیریت ارائه کرده است، اظهار داشت: در صورت تأیید این تعداد، حتما روند جذب این تعداد نیرو را آغاز خواهیم کرد.
وی در گفت ‌‎و گو با خبرنگار خانه ملت،‌ درباره نامه گلایه‌آمیز پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش به رییس جمهور و بیان برخی انتقادات گفت: من هم از طریق سایت این نامه را دیدم.
فانی با بیان اینکه ما از همان روز که می خواستیم این آزمون را برگزار کنیم، شرایط را اعلام کرده ایم، گفت: ما بر طبق شرایط اعلام‌شده، عمل کردیم و همه نیز از آن اطلاع داشتند.
وی افزود: این افراد، زمان ثبت نام به این شرایط توجهی نمی کنند و وقتی ما می خواهیم مقررات خود را اجرا کنیم، ابراز ناراحتی می کنند.
وزیر آموزش و پرورش در خصوص اینکه آیا تغییری در وضعیت این افراد ایجاد می‌شود یا خیر، پاسخ منفی داد و گفت: هنوز این افراد به استخدام وزارت آموزش و پرورش در نیامده‌اند و تعهدی به ما نداده‌اند و ما نیز تعهدی از آن‌ها نگرفته ایم. آنها همانند یک نیروی آزاد هستند و هنگامی که پذیرش شدند، آن زمان کارمند وزارت آموزش و پرورش محسوب می‌شوند.
به گزارش ایرنا، سه هزار و ۷۰۰ داوطلب پذیرفته شده از طریق آزمون استخدامی آموزش و پرورش از مهر امسال وارد مدارس کشور می‌شوند و از امسال ۵۰۰ دانش آموخته دانشگاه شهید رجایی به طور اختصاصی در هنرستان‌ها مشغول فعالیت می‌شوند.

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی