تامین نیروی انسانی براساس طرح خرید خدمات آموزشی

رییس سازمان مدارس غیردولتی گفت: چنانچه پس از ساماندهی نیروی انسانی کمبود نیرو وجود داشته باشد مجددا از طرح خرید خدمات استفاده می‌شود.
مرضیه گرد رییس سازمان مدارس غیردولتی در خصوص جزئیات طرح خرید خدمات آموزشی و تأمین نیروی انسانی برای مدارس گفت: از سال تحصیلی ۹۴ – ۹۵ بر اساس بسته حمایتی که پیش از آن به تصویب رسیده بود این طرح در دست اقدام قرار گرفت.
وی ادامه داد: بحث خرید خدمات آموزشی طبق مصوبه مجلس بوده و جزو روش‌هایی است که از فضاهای مازاد استفاده شده و در اختیار مدارس غیردولتی قرار می‌گیرد.
رییس سازمان مدارس غیردولتی افزود: برای اجرای این طرح از مؤسسان غیردولتی مبلغی به عنوان اجاره دریافت می‌شود اما مالکیت مدرسه برای آموزش و پرورش باقی می‌ماند.
گرد اظهار کرد: این قرارداد آموزش و پرورش و مؤسسات طبق قانون و ماده ۱۲ تأسیس مدارس غیردولتی بوده و نظرات کارشناسی برای اخذ شهریه لحاظ می‌شود.
وی عنوان کرد: امسال در نظر داریم پس از ساماندهی نیروی انسانی چنانچه باز هم کمبود نیرو در آموزش و پرورش وجود داشت با استفاده از طرح خرید خدمات آموزشی این خلا پر شود.
رئیس سازمان مدارس غیردولتی بیان کرد: اجرای این طرح در مدارس نقاط دور بسیار مثبت ارزیابی شده و با وجودی که پیش از اجرای آن مشکل جذب نیرو در این مدارس وجود داشت اما پس از اجرای طرح خرید خدمات کیفیت آموزشی قابل قبول برای خانواده بود.
خبرنگاران جوان

درباره نویسنده

536مطلب نوشته است .

یک دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 اموراداری ( احکام، افزایش حقوق، بخشنامه ، خبر و استخدام آموزش و پرورش ). محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی